Вітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 17.09.2020 10:59

Шановні рятівники!

Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом!

Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

Сьогодні, як і наші працівники ДПРП 42 управління ДСНС у Сумській області так і рятівники всієї України гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж, наслідків паводків працівники цієї служби неодноразово доводили свою високу професійність. Приклади Вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.

Від імені Зноб-Новгородської селищної ради та всіх мешканців громади висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

Бажаю усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

З повагою, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро Гончаров