Сумська область, Шосткинський район

Привітання від голови громади з професійним святом працівників лісового господарства

Дата: 19.09.2020 14:52

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної України. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар.

Шановні працівники лісу!

Напередодні свого професійного свята прийміть найщиріші побажання добра, щастя і злагоди. Хай цей день, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Бажаю щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичу, благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім святкового настрою,  достатку і здоров'я, мудрості й терпіння, успіхів та творчої наснаги!

З повагою, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро Гончаров