Сумська область, Шосткинський район

Привітання голови селищної ради з Днем партизанської слави

Дата: 22.09.2020 08:49

Шановна громадо! Шановна Україно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня партизанської слави!

22 вересня ми з вдячністю і любов’ю вшановуємо колишніх партизан і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами.

На тернистому шляху підпільної боротьби полягли десятки тисяч синів і дочок України. Це гірка історична правда. Але їхня жертва, принесена в ім'я свободи нашого народу та майбутніх поколінь, не була марною. Ми пам'ятаємо і шануємо Ваш подвиг, дорогі ветерани.

Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини Ви довели усьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам. У цей день ми складаємо шану тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.

Сердечне спасибі вам, сивочолі ветерани, за право жити у вільній країні, виховувати дітей, будувати нові перспективи. Зичу кожній родині здоров’я, достатку та  щастя на многії літа.

З повагою, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро ГОНЧАРОВ