Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради із Всесвітнім днем пошти

Дата: 09.10.2020 10:30

9 жовтня 1874 року 22 країни підписали Бернський договір, заснувавши Генеральний поштовий союз. З того часу в світі відзначають Міжнародний день пошти. А ще точніше — поштового працівника.

Шановні фахівці пошти!

Щиро вітаю Вас з вашим професійним святом - Всесвітнім Днем пошти! Забезпечуючи надійний зв’язок між селами, містами, країнами, континентами, Ви об’єднуєте людей, розділених тисячами кілометрів. Ваша глибока відданість своїй справі, високий професіоналізм, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашої держави.

Пошта – це невід’ємна частина цивілізованого суспільства, один з найважливіших елементів інфраструктури держави. Це унікальний вид зв’язку, який дозволяє переправляти в будь-яку точку світу не просто інформацію, а й матеріальні об’єкти, і в цьому сенсі пошта абсолютно незамінна.

Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, приваблюючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.

Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.

Щиро бажаю Вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя.

З повагою, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро ГОНЧАРОВ