Сумська область, Шосткинський район

Вітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 14.10.2020 08:52

Шановна Україно! Шановна громадо!

У світлий День Покрови Пресвятої Богородиці прийміть мої вітання з нагоди Дня Українського козацтва та Дня захисника України!

14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України.

Бажаю всім нашим захисникам міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях!

Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!

З повагою, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро ГОНЧАРОВ