Сумська область, Шосткинський район

Вітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 28.10.2020 11:58

Дорогі співвітчизники!

28 жовтня, в день пам’ятної дати Дня вигнання нацистів з України у 1944 році, Зноб-Новгородська громада разом з усією Україною вшановує безсмертний подвиг ветеранів Другої світової війни. В цей день ми повинні згадати всіх тих, хто віддав саме дороге – своє життя за нашу свободу. Ми висловлюємо найщирішу вдячність і глибоку повагу визволителям, які у звитяжній битві за Україну страшною ціною вибороли перемогу над окупантами. Під час наступальних операцій Україна понесла непоправні втрати, обірвалося життя більше трьох мільйонів українців.

Згадуючи страшні лихоліття визвольної війни, дуже прикро і боляче усвідомлювати, що Україна знову опинилася в безжалісному полум’ї війни на сході.

Щиро дякую усім ветеранам Другої світової війни, учасникам визвольної боротьби, сучасним героям за героїзм і подвиг, самовідданість і любов до Батьківщини. Честь і слава Вам, наші герої!

З повагою, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро ГОНЧАРОВ