Сумська область, Шосткинський район

З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 01.11.2020 08:54

Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери! Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконаний, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої громади, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток!

З повагою, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро ГОНЧАРОВ