Сумська область, Шосткинський район

Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради!

Дата: 07.12.2020 09:14

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування!

Це свято людей, яких обирає суспільство, свято гілки влади, котра найбільше наближена до громадян, і за результатами діяльності якої люди формують думку про роботу влади вцілому.

На представників влади на місцях покладена відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання.

Щиро дякую працівникам структурних підрозділів, депутатам, представникам громадських об’єднань за витримку, розуміння, відповідальне ставлення до своїх службових обов'язків і гідний внесок у вирішення проблем громади.

Вірю, що разом ми зможемо належним чином задовольнити  потреби наших громадян, а також виправдати їх надії та сподівання.

Сердечно бажаю всім  щастя, радості, достатку, добробуту, миру та довголіття.

Нехай це свято додасть усім нам єдності й певності в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу, про яку мріяли Герої Небесної Сотні й за яку платять дорогу ціну наші герої-бійці в зоні проведення антитерористичної операції.

Життєвих щедрот всім, Божої ласки і світлої долі  на довгі, щасливі літа.

З повагою, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро ГОНЧАРОВ