Сумська область, Шосткинський район

Новорічні клопоти!

Дата: 23.12.2020 12:09

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року, так його і проведеш.

До новорічних свят учні Журавського НВК готувалися дуже ретельно, щоб створити святкову атмосферу в буденних шкільних коридорах і їм це вдалося. Вони принесли новорічне диво в життя всіх дітей і дорослих, бо вірити у Новорічне чудо - означає робити добро. Колектив і учні школи вітають всіх з наступаючими святами і бажають добра і милосердя всієї Зноб-Новгородської громаді!