Сумська область, Шосткинський район

Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 06.01.2021 12:59

Шановна громадо!

Від себе особисто і від усього колективу Зноб-Новгородської селищної ради  сердечно вітаю  всіх з Різдвом Христовим! Новий рік завжди приносить нові сподівання на краще, а свято Різдва Христового нагадує про велику надію людства на спасіння. Нехай разом зі сяйвом Різдвяної зірки та гучною Колядою завітають у Ваші оселі мир і добро, тепло і затишок. Зичу Вам багато щастя і радості, незгасаючої Надії, Віри у перемогу Світла над Темрявою, Добра над Злом. Бажаю кожній українській родині, кожній людині мирного неба – це сьогодні найголовніше, а також здоров’я, добра, благополуччя. Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а попереду чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Нехай справдяться всі очікування та збудяться найзаповітніші мрії. Затишного Всім святкового вечора!

Щиро, голова Зноб-Новгородської

селищної ради Петро ГОНЧАРОВ