Сумська область, Шосткинський район

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АЛЛУ СЕНЧЕНКО!

Дата: 11.01.2021 09:39

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради щиро вітає з Днем народження завідуючу Зноб-Новгородського комунального ДНЗ ясла - садок "Казка" - Аллу Сенченко!

ШАНОВНА ПАНІ АЛЛО!

Від імені всього нашого великого колективу поспішаємо привітати Вас з Днем народження!

Ми щиро вітаємо Вас і бажаємо всього найкращого: щастя, міцного здоров’я, довгих років життя, любові та успіхів у всьому.

Хочемо побажати Вашій родині, Вашим рідним і близьким благополуччя, взаєморозуміння і гармонії.

Нехай у Вашому домі і на Вашій роботі оселиться удача, а негаразди будуть обходити стороною.

Бажаємо Вам, щоб наступний рік приніс Вам тільки радість і удачу.

Хай довгим і міцним буде Ваше жіноче щастя, нехай ні одна надія не буде випробувана даремно. Щиро бажаємо жити в оточенні любові та уваги близьких, працювати в атмосфері цікавих ідей і великих можливостей, насолоджуватися кожним днем і чудовою миттю життя.

#привітання #знобновгородське #знобновгородськаотг