Сумська область, Шосткинський район

Привітання від колективу Зноб-Новгородської селищної ради

Дата: 14.02.2021 13:19

14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День святого Валентина або День усіх закоханих. Це одне з наймолодших свят у нашій країні, яке відзначають з початку 90-х років.

Шановна громадо!

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради вітає вас самими теплими і щирими словами з Днем Святого Валентина!

Нехай у вашій душі розквітнуть перші весняні квіти, даючи дорогу новим чи старим, але головне - великим, світлим, чистим почуттям. Життя є любов, тому без любові життя неможливе!

Прикрасьте цей день щирою посмішкою і світлом душі, які подарують тепло й любов рідним та близьким!

Бажаємо вам не тільки в свято, але і щодня отримувати знаки уваги і любові, кохати і бути коханими! Нехай серед святкових валентинок обов'язково буде та сама, від єдиної, коханої і головної в житті людини, і нехай все складеться!

Зігріємо один одного теплом, подаруємо усмішки і ніжність, радість спілкування. Давайте зберігати і оберігати наші почуття - назва яким Любов.