Сумська область, Шосткинський район

З Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2021 09:33

Сьогодні - День українського добровольця. Саме добровольці були одними з перших, хто у 2014 році став на захист України на початку війни на Донбасі.

Завдяки мужності й самопожертві добровольців в Україні вдалося створити нову справжню і боєздатну ідеологічно мотивовану армію.

Добровольці мужньо та відважно, не шкодуючи власного життя боролися за свою рідну землю, боролися і гинули, віддавали життя за кожного з нас, за краще майбутнє для своєї України. Не маємо права забувати… І сьогодні, ми низько схиляємо голови перед пам'яттю всіх полеглих Героїв, ми маємо пам'ятати кожного, шанувати їх подвиг, їх самопожертву, тому що Герої не вмирають… Знайдіть сьогодні хвилинку і згадайте про них, живих та відійшовших у вічність! Подякуйте їм за наше сьогодні!

Слава Україні!

Героям Слава!