ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МИРУ!

21 вересня увесь світ відзначає Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців.

14:34 21.09.2019

ЗІ СВЯТОМ!!!

Сьогодні, 19 вересня, православні християни святкують Михайлове чудо, яке називають чудом Архистратига Михаїла. В цей день віряни обмінюються привітаннями та збирають всю сім'ю для спільної молитви.

09:42 19.09.2019

З ДНЕМ РЯТІВНИКА УКРАЇНИ!

17 вересня в Україні відзначають професійне свято всіх працівників Міністерства надзвичайних ситуацій - День рятівника України.

14:33 17.09.2019

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

День працівника лісу — не лише професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу

11:16 15.09.2019

Спорт – це життя, це культура, це сила, це здоров'я ...

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

13:07 14.09.2019