Вітаємо з 27 - ю річницею незалежності України!

Для багатьох українців День незалежності — довгоочікуване свято, яке кожен свідомий громадянин чекає з нетерпінням, адже цього дня згадуються щемливі моменти нелегкої української історії, зображені у відео "Україна. Народжені вільними", відчувається гордість за українське походження. Також, зазвичай, українцям дарують офиційні вихідні дні на честь святкування Дня незалежності, що спонукає ще більше любити це свято. Крім того, це ще одна чудова можливість одягти вишиванку, взяти участь у параді вишиванок або провести час у колі друзів за смачними стравами української націанальної кухні. В будь-якому разі День незалежності — свято, яким українці пишаються та вітають один одного.

08:37 24.08.2018