A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Зноб-Новгородська громада
Сумська область, Середино-Будський район

Проекти рішень на сесії

Розпорядження

1. Про внесення доповнень до рішення 29 сесії 7 скликання від 11.04.2019 року «Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Зноб-Новгородської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу»

2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) громадянину Ковальову Володимиру Петровичу.

3. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.(с. Голубівка 16,0204 га)

4. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. (с. Зноб-Трубчевська 47,5970 га)

5. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. (с. Голубівка 16,4546 га)

6. Про надання дозволу на складання технічної документації землеустроющодо поділу земельної ділянки. (с. Кудоярове 23,6291 га )

7. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. ( с. Улиця 15,4036 га)

8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Базиль С.М.

9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Буянову І.В.

10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Кузьменко Н.М.

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Шаповаловій В.В.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Романовській Аллі Дмитрівні.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шашко Наталії Миколаївні.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Сенчуріну Олександру Олексійовичу.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Стасьок Віталію Дмитровичу.

16. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.(за межами села Кренидівка площею 11,53 га)

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на(місцевості) гр. Новікову Віктору Миколайовичу.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на ( місцевості) гр. Серьожкіну Володимиру Федоровичу.

19. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. (с. Голубівка площею 11,5425 га)

20. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. (за межами села Кренидівка загальною площею 12,1881 га )

21. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. ( за межами села Очкине загальною площею 3,1412 га )

22. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. ( за межами смт Зноб-Новгородське загальною площею 3,7224 га)

23. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (за межами смт Зноб-Новгородське загальною площею 7,7413 га)

24. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (за межами смт Зноб-Новгородське загальною площею 51,2169 га)

25. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (за межами смт Зноб-Новгородське загальною площею 2,4226 га)

26. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки(за межами смт Зноб-Новгородське загальною площею 2,5713 га)

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянину Воробйову Олександру Володимировичу

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Ковальовій Ользі Азарівні

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянину Степаненко Андрію Володимировичу

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Авер’яновій Оксані Олександрівні

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Авер’яновій Оксані Олександрівні

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Залога Надія Іванівна

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок( пай ) в натурі (на місцевості)громадянам Лисуха Клавдії Петрівни (1/2ч),Турєєвій Тетяні Петрівні (1/2 ч).

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Лисуха Клавдії Петрівни

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Малаховій Катерині Василівні

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Резнік Олені Володимирівні

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на( місцевості)гр. Невдачину Івану Дмитровичу

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на( місцевості)гр. Гарматюк Олені Іванівні.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на( місцевості)гр. Приходько Антоніні Андріївні

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянину Овчаренко Олексію Івановичу.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Кириєнко Владиславу Олексійовичу.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Кириєнко Євгенії Олексіївні

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Комеляго Ганни Миколаївни

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Комеляго Івану Миколайовичу

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Федорову Михайлу Михайловичу

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Федоровій Олені Василівні

47. Про списання основних засобів з балансу Зноб-Новгородської селищної ради

Додаток

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Голик Ользі Леонідівни

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Левенок Олександрі Іванівні

50. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки(с. Лісне 7,5507 га).

51. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки(с. Лісне 7,9953 га).

52. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки(с. Лісне 3,3572 га).

53. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки( за межами села Кривоносівка 5,2289 га).

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Барканову Анатолію Сергійовичу

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Шевцову Михайлу Максимовичу

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Ясік Ларисі Михайлівні

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Артеменко Вікторії Миколаївні

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Артеменко Тамарі Михайлівні

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Благіх Сергію Івановичу

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Дмироченко Світлані Василівні

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Клименко Людмилі Миколаївні

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Колгунової Катерини Василівни

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Лелякової Марини Андріївни

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Павлюченко Валентині Миколаївні

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Сахошко Марії Данилівні

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Хоминіч Катерині Сергіївні

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Хоминіч Сергію Олексійовичу

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Юрченко Владиславу Ігоровичу

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Юрченко Ігору Михайловичу

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Юрченко Катерині Іванівні

71. Про поновлення договору оренди землі для ведення фермерського господарства Сергієнко Ю.О.

72. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки( за межами села Голубівка 8,2207 га)

73.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Алексейцеву О.П.

75. Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою (громадянам Бугрик)

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Короткій Л.С.

77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Щерба Дарії Іванівні

78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Атрошко Ірині Вікторівни.

79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Грицун Ганни Василівни

80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянину Юрченко Олексію Миколайовичу

81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянину Шарубок Анатолію Дмитровичу

82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Ганцевій Анні Олександрівні

83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ганцеву Євгену Олександровичу

84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянину Козінець Анатолію Семеновичу

85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Рухлінській Людмилі Федорівні.

86. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

Додаток №1

Додаток №2

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Маханьок М.М.

88. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки( за межами села Голубівка площею 3,5827 га)

89. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки( за межами села Хильчичі площею 91,7423 га)

90. Про повторне проведення земельних торгів у формі аукціону

Додаток №1

Додаток №2

91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянинуХоминич Віталію Михайловичу

92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Понамарьову В’ячеславу Миколайовичу.

93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Федоровій Валентині Михайлівні

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Вощук Лариси Михайлівни

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Вощук Юрію Юрійовичу

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Кузьменко Наталії Миколаївні.

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Лисаковій Ірині Петрівні.

98. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Жаркій В.М.

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Євдокименко М.О.

101. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.(Мефедівка під спортзалом для сушки дикоросів)

102. Про внесення змін до штатного розпису на 2020 рік в КДНЗ ясла-садку «Казка»

103. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ( Лісне 6, 4737 га).

104. Звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку за 2019 рік.

105. Про затвердження проекту «Поточний середній ремонт дорожнього полотна по вул. 30 років Перемоги в смт. Зноб-Новгородське Середино-Будського району Сумської області».

106. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2019 рік.

Додаток №1

Додаток №2

Пояснювальна записка

107. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету селищної ради.

108. Про прийняття на баланс селищної ради житлового будинку та іншого нерухомого майна.

109. Про створення поліцейської станції на території Зноб-Новгородської селищної ради обєднаної територіальної громади.

110. Про затвердження Цільової програми «Безпечне та якісне харчування в комунальних закладах Зноб-Новгородської селищної ради на 2020 рік».

Додаток

111. Про припинення дії рішення № 534 від 27.07.2018 року двадцять третьої сесії «Про затвердження тарифів на послуги КП «Зноба-Благоустрій».

112. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) громадянину Данечкіну Володимиру Дмитровичу .

113. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) громадянину Воробйову Сергію Миколайовичу.

114. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лягута Ігорю Сергійовичу.

115. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Шашко Андію Петровичу.

116. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Січній В.М.

117. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Глушенко Христині Олександрівні.

118. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Баркановій Ірині Миколаївні.

119. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Барканову Сергію Івановичу.

120. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шупік Євгенії Олександрівні.

121.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Трофимець Н.В.

122. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

123. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Євдокименко Михайлу Станіславовичу.

124. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Коркішко Віталію Владиславовичу.

125. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Мацуйовій Оксані Сергіївні.

126. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шупик Тетяні Вікторівні.

127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на( місцевості) гр. Данилюк Ігорю Володимировичу.

128. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянину Рак Василю Федоровичу.

129. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Потапенко Оксані Іванівні.

130. Про надання дозволу на складання технічної документації землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

131. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

Про внесення  змін до розпорядження №21-ОД від 10.02.2020р.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянці Мельник  Тетяні Олександрівні.
2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянці Сенченко Наталії  Миколаївні.
3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянці Душиній Марині Олександрівні.
4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянці Носенко Тетяні Володимирівні.
5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянці Шупик Аллі  Володимирівні.
6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянці Якушевій  Надії Василівні.
7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянину Титенко Євгену Михайловичу.
8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянину Глушенко Олександру  Олександровичу.
9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянину Селивоненко Андрію Олеговичу.
10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянину Сенченко  Миколі  Сергійовичу.
11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянину Сенченко Олександру Миколайовичу.
12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянину Шашко Олександру Петровичу.
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянину  Білоус Миколі Івановичу.
14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки комунальної власності.
15. Про реконструкцію вуличного освітлення в селах Боровичі, Кренидівка, Мефедівка.
16. Про затвердження розпоряджень селищного голови прийнятих у міжсесійний період.
17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Баклаг Валентину Вікторовичу.
18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Федорову Анатолію Михайловичу.
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь