Проекти рішень на сесії

Розпорядження селищного голови  "Про скликання двадцятої сьомої сесії  Зноб-Новгородської селищної ради"

Перелік проектів і питань для обговорень на наступні сесії:

1 Про внесення змін до  структури та чисельності виконавчих органів Зноб-Новгородської селищної ради
2 Про внесення змін до рішення № 481 від 26.06.2018 року «Про встановлення плати за землю на території Зноб-Новгородської селищної ради»
3 Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих у міжсесійний період.
4 Про прийняття у комунальну власність територіальної громади  та подальшу передачу у господарське відання КП  «Зноба-благоустрій» мереж водопостачання
5 Про передачу    земельних ділянок в оренду СТОВ «Іскра»
6 Про   надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення
(відновлення ) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості)
7 Про погодження  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою
8 Про надання ПАТ «Сумиобленерго» дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок
9 Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі  на( місцевості)
10 Про надання дозволу на  розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки
11 Про внесення змін до договорів  оренди землі
12 Про надання ПАТ «Сумиобленерго» дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок
13

Про місцевий бюджет Зноб-Новгородської селищної ради на 2019 рік

Пояснювальна записка до проекту рішення __ сесії сьомого скликання селищної ради  «Про місцевий бюджет Зноб-Новгородської селищної ради на 2019 рік».

Додатки до  проекту рішення Зноб-Новгородської селищної ради  "Про місцевий бюджет на 2019 рік".

14 Про затвердження лімітів споживання електричної енергії, води та дров закладами освіти на 2019 рік
15 Про встановлення пільг на оплату харчування в закладах освіти Зноб-Новгородської селищної ради
16 Про селищну комплексну програму «Освіта Зноб-Новгородщини у 2019-2021 роках»
17 Про затвердження плану роботи з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік
18 Про план роботи селищної ради на  2019 рік
19 Про віднесення безнадійної дебіторської заборгованості на позабалансовий рахунок
20

Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку селищної ради на 2019 рік.

Додаток: ПРОГРАМА  СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2019 РІК.

21 Про затвердження Програми «Виконання доручень виборців депутатами Зноб-Новгородської селищної ради VII скликання на 2019 рік»
22

Про внесення змін до рішення № 313 чотирнадцятої сесії селищної ради  від 22.12.2017 року «Про селищний бюджет  на 2018 рік»

Додаток 1,