Проекти рішень на сесії

Розпорядження селищного голови  "Про скликання тридцять другої сесії  Зноб-Новгородської селищної ради"

Перелік проектів і питань для обговорень на наступні сесії:

1.

Про внесення доповнень до рішення 29 сесії 7 скликання від 11.04.2019року«Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Зноб-Новгородської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу».

2.

Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

3.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок( пай ) в натурі (на місцевості)громадянам ради (16 осіб).

4.

Про надання  дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (село Кренидівка, село Стягайлівка)

5.

Про прийняття на баланс Зноб-Новгородської селищної ради безхазяйних нерухомих речей, а саме: артезіанської свердловини в - в межах с. Кустине  на  території МТФ колишнього КСП «Маяк». (інших скважин)

6.

Про прийняття на баланс Зноб-Новгородської селищної ради безхазяйних нерухомих речей, а саме: квартири в двоповерховому будинку за адресою: смт. Зноб Новгородське вул. Вокзальна, 11 кв. 7

7.

Про передачу в оренду земельних ділянок (громадянину Мороз В.М. 0,07 га для городництва в оренду)

8.

Затвердження проектно-кошторисної документації на поточний середній ремонт по вул. Трудова в смт Зноб-Новгородське.

9.

Надання дозволу на затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт по вул. Трудова в смт Зноб-Новгородське.

10.

Про погодження  надання дозволу на затвердження проекту землеустрою.

(громадянину Буянову М.Є. 2 га осг)

11.

Про внесення змін до договорів  оренди землі (ПП Журавка).

12.

Про скасування рішення виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради від 23 липня 2002 року №21 «Про право власності ВАТ «Зерновська нафтобаза».

13.

14.