Зміни до розпорядження

Розпорядження селищного голови "Про внесення змін до розпорядження № 180-ОД від 25.09.2019 року"

1.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Селивоненко А.О..

2.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Бурикіній Л.С..

3.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Гаврилюк І.Л..

4.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Гаврилюк О.А..

5.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Глушенко О.О..

6.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Глушенко Х.О..

7.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Горбачовій С.І..

8.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Грива В.В..

9.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Грива Л.М..

10.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Гудовському А.М..

11.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Душиній М.О..

12.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Козлову В.П..

13.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Колгунову А.О..

14.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Коркішко В.В..

15.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Лазуткіній В.О..

16.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Линда Н.В..

17.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Лічутіній В.О..

18.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Лопатинській А.О..

19.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Лягута І.С..

20.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Надель І.Ю..

21.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Надель М.С..

22.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Новік М.П..

23.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Носенко Т.В..

24.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Овчар Г.М..

25.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Сорока Т.Г..

26.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Шашко Н.М..

27.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Шелест О.І..

28.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Шуйській Л.Г..

29.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Шумейко А.Р..

30.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Шупік Є.О..

31.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Якушевій Н.В..

32.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Шупик А.В..

33.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Несмашному М.В..

34.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Несмашній І.В..

35.

Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу в Зноб-Новгородській селищній раді.

36.

Про затвердження Положення про ланку Сумської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Зноб-Новгородської селищної ради.

37.

Про внесення змін до рішення № 895 від 30.07.2019 «Про затвердження Переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Зноб-Новгородській селищній раді».

38.

Про надання дозволу на затвердження проекту «Реконструкція з перепрофілювання спортивної зали під міні-цех з переробки рослинної продукції по вул. Планова 28 с. Мефедівка Середино-Будського району Сумської області».

39.

Про внесення змін до рішення № 630 від 17.12.2018 року «Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку селищної ради на 2019 рік».

40.

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. (2,28 га)

41.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Небилиці Ніні Іванівні.

42.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Сітко Валентині Григорівні.

43.

Про відзначення вчителів, які підготували переможців спортивних змагань обласного рівня у 2019 році.

44.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянину Селівоненко Миколі Михайловичу.

45.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянці Макаренко Ніні Іллівні.