ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Прогноз погоди на 22 січня.

Доброго ранку! 🌡️ Вдень 22 січня: Мінлива хмарність, без істотних опадів, вранці туман, на дорогах ожеледиця. ⚠️ Вітер південно-східний, ↖️ 7-12м/с.  Температура повітря -5°..-10°С. За інформацією Сумського гідрометцентру.

07:42:02 22.01.2024

Попередження про небезпечні метеорологічні явища.

❗Вночі та вранці 22 січня по Сумській області та м. Суми очікується туман, видимість 200-500 м, протягом доби на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).⚠️ За інформацією Сумського гідрометцентру.

12:40:45 21.01.2024

Прогноз погоди на 18 січня.

❗ Вдень 18 січня: Хмарно, сніг, мокрий сніг та дощ, ожеледь,  слабке налипання мокрого  снігу, протягом доби хуртовина, слабкий туман, на дорогах ожеледиця. ⚠️ Вітер південно-східний, ↖️ 9-14м/с, пориви 17-22м/с. ⚠️ Температура повітря -1°..+4°С. За інформацією Сумського гідрометцентру.

07:28:53 18.01.2024