ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

Коронавірусна хвороба COVID-19 та туберкульоз мають схожі симптоми. Обидва захворювання можуть мати тяжкі наслідки для життя та здоров’я людини, тому варто знати, як їх відрізнити та коли звертатись за медичною допомогою.

11:54:59 13.01.2022

МОЗ роз’яснює: коли викликати “швидку”, а коли звертатися до сімейного лікаря?

У яких випадках людина має право викликати “швидку”? Як швидко бригада має приїхати? Які випадки належать до категорії “екстрених”? Відповіді на ці питання – у Правилах виклику бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, затверджених відповідним Наказом МОЗ та Нормативах прибуття “швидкої”, визначених Постановою Кабінету Міністрів.

09:06:21 08.11.2021

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що процес генерації covid-сертифікатів у додатку та на порталі "Дія" відтепер можна здійснювати без електронного підпису Про це Федоров повідомив у Telegram.

За його словами, розробникам "Дії" вдалося знайти нормативні та технологічні можливості, щоб спростити процес генерації covid-сертифікатів без використання електронного підпису.

08:06:08 02.11.2021

ПРОФІЛАКТИКА КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ СЕРЕД ДІТЕЙ: ПОРАДИ БАТЬКАМ

За час пандемії в Україні коронавірусну хворобу діагностували у 152 790 дітей. Забрала хвороба життя 42 неповнолітніх українців. Наразі на COVID-19 хворіють – понад 29 тисяч дітей. З них на стаціонарному лікування перебуває 760 хворих на коронавірусну хворобу та 340 дітей з підозрою COVID-19. Зайнятість ліжок складає, призначених для неповнолітніх із COVID-19 складає 22%.

09:37:10 28.10.2021

ЯК ВДОМА ОТРИМАТИ МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19?

На тлі пікових навантажень на лікарів (у зв'язку зі значним поширенням COVID-19, грипу та інших ГРВІ) додається величезна кількість пацієнтів, які «тут і зараз потребують сертифікат про вакцинацію». Усе це створює величезні черги. Але сертифікат про вакцинацію можна отримати вдома. Звісно, якщо ви вже отримали дві дози вакцини

09:35:10 28.10.2021

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Саме від пересічного громадянина України залежать дві важливі речі, які вбережуть нас від епідемії:

11:47:59 26.10.2021