Медицина громади інформує

ℹ️ В ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОТРІБНА ЕКСТРЕНА ВАКЦИНАЦІЯ?

👨‍⚕️ Вакцинація за Національним календарем щеплень захищає і дітей, і дорослих від багатьох інфекцій. Якщо ви не вакциновані або пропустили щеплення, ви і ваша дитина можете наражатися на небезпеку.

10:04:34 23.07.2024

📌 ЧОМУ ВИНИКАЮТЬ ПАНІЧНІ АТАКИ ТА ЯК ВПОРАТИСЯ З НИМИ.

Панічна атака – раптовий напад сильного страху чи тривоги, зазвичай без видимої причини, що супроводжується інтенсивними фізичними симптомами. Вона може наздогнати будь-кого, будь-де й у будь-який момент. Це може статися, коли ми пʼємо в затишному кафе каву з друзями або гуляємо вздовж річки, у транспорті чи вдома… Її майже неможливо передбачити чи підготуватися до неї. Але можна дізнатися, як діяти, якщо це раптом станеться з вами чи з кимось із навколишніх.

15:35:14 09.07.2024

⛱️ ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД СОНЦЯ ТА СПЕКИ

☀️На зміну дощам в Україну прийшла спека. Перегрівання та тривале перебування під сонцем може призвести до сонячних ударів, опіків, судом та інших видів теплового ураження.

16:31:20 03.07.2024

🏥ДОСТУПНІСТЬ МЕДИЦИНИ ДЛЯ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

🩺У 2019 році МОЗ України презентував перший в історії України гарантований пакет медичних послуг, який прийшов на заміну псевдо-безкоштовній медицині. Гарантований пакет — це чіткий набір послуг первинної, спеціалізованої амбулаторної, стаціонарної допомоги, а також екстрена, паліативна та реабілітаційна допомога — базовий набір життєво необхідних послуг.

15:06:41 03.07.2024

Ще раз про СOVID -19