Сумська область, Шосткинський район

Середино-Будське бюро правової допомоги

Середино-Будське бюро правової допомоги –
41000, м. Середина-Буда, вул. Троїцька, 2. тел. (05451) 7-10-62
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –
0-800-213-103 (Цілодобово, в межах України – безкоштовно).
Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців

Чи може роботодавець примушувати працівників вакцинуватись

Міністерство економіки України роз’яснило, що у роботодавця немає правових підстав примушувати працівників вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 та/або притягати їх до дисциплінарної відповідальності за відмову вакцинуватися від цієї хвороби.

10:08:37 07.09.2021

Як же присвоїти земельній ділянці кадастровий номер, аби через його відсутність при продажі об'єкту вам не відмовили у посвідченні договору

Присвоєння кадастрового номера — обов'язкова складова процесу приватизації, оформлення прав власності, врегулювання договірних відносин, що здійснюється шляхом державної реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

15:40:14 30.07.2021

Безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності

Згідно Земельного кодексу України кожен громадянин України може отримати безкоштовно землю для різних потреб.  Законодавством не передбачено обмежень у виборі місця розташування такої земельної ділянки. Розміри земельних ділянок, що безоплатно передаються громадянам Кожен громадянин може одночасно отримати та приватизувати 6 земельних ділянок різного призначення, тобто передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах зазначених норм, провадиться один раз по кожному виду використання (частина четверта статті 116 Земельного кодексу України).

14:59:07 25.06.2021

Все про довіреність. Корисна інформація.

Довіреність - універсальний юридичний інструмент, який дає можливість одній особі, представнику, вчиняти юридично значимі дії від імені та в інтересах іншої особи – довірителя.

11:36:18 22.06.2021

Оформлення права власності на нерухоме майно за набувальною давністю.

Набувальна давність - це один із способів набуття права власності. Статтею 344 Цивільного кодексу визначено, що особа, яка добросовісно заволоділа чужим майном і продовжує відкрито, безперервно володіти нерухомим майном протягом 10 років або рухомим майном - протягом 5 років, набуває право власності на це майно (набувальна давність), якщо інше не встановлено цим Кодексом.

09:40:28 12.05.2021

ЧИ МОЖЛИВО ПОНОВИТИ БАТЬКІВСЬКІ ПРАВА?

Досить рідко, але все ж таки бувають випадки, коли мати/батько, які були позбавлені батьківських прав, переосмислюють своє відношення до дитини, змінюють спосіб життя ,бажають відновити спілкування з донькою/сином та приймати участь у їх житті.

15:18:13 27.04.2021