A A A K K K
для людей із порушенням зору
-
-

Середино-Будське бюро правової допомоги

Середино-Будське бюро правової допомоги –
41000, м. Середина-Буда, вул. Троїцька, 2. тел. (05451) 7-10-62
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –
0-800-213-103 (Цілодобово, в межах України – безкоштовно).
Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців

Спадкування земельної ділянки, що знаходиться в користуванні (оренді) інших осіб

Відповідно до цивільного законодавства, спадкування – це перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).   Право власності на земельну ділянку переходить до спадкоємців на загальних підставах, із збереженням її цільового призначення. Спадкування здійснюється за заповітом або за законом. Спадкоємцем за заповітом є особа, визначена у заповіті.   У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі не охоплення заповітом усієї спадщини, здійснюється спадкування за законом.   Дуже поширеними є випадки, коли особа успадкувала земельну ділянку, а вона виявляється знаходиться в користуванні (оренді) у іншої особи. І зазвичай у цих осіб виникає багато запитань. На найпоширеніші запитання даємо відповіді у цій публікації.    Чи є зміна власника земельної ділянки підставою для припинення договору оренди землі? Відповідно до законодавства, зміна власника земельної ділянки (орендодавця) не є підставою для припинення договору оренди землі.   До закінчення терміну оренди новий власник не має права в односторонньому порядку розірвати договір, крім випадку, коли в договорі оренди не прописано, що смерть орендодавця є підставою для припинення дії договору.   Тому рекомендуємо вам уважно прочитати умови договору оренди. Зазвичай в ньому знаходяться всі відповіді на ваші запитання. У випадку неможливості зрозуміти та розтлумачити умови договору, ви завжди можете звернутись за додатковою консультації до спеціалістів Земельного фонду України.   Чи потрібно повідомляти орендаря про нового власника землі? Так, такий обов’язок у нового власника земельної ділянки існує.

08:25:28 05.10.2021

Чи може роботодавець примушувати працівників вакцинуватись

Міністерство економіки України роз’яснило, що у роботодавця немає правових підстав примушувати працівників вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 та/або притягати їх до дисциплінарної відповідальності за відмову вакцинуватися від цієї хвороби.

10:08:37 07.09.2021

Як же присвоїти земельній ділянці кадастровий номер, аби через його відсутність при продажі об'єкту вам не відмовили у посвідченні договору

Присвоєння кадастрового номера — обов'язкова складова процесу приватизації, оформлення прав власності, врегулювання договірних відносин, що здійснюється шляхом державної реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

15:40:14 30.07.2021

Безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності

Згідно Земельного кодексу України кожен громадянин України може отримати безкоштовно землю для різних потреб.  Законодавством не передбачено обмежень у виборі місця розташування такої земельної ділянки. Розміри земельних ділянок, що безоплатно передаються громадянам Кожен громадянин може одночасно отримати та приватизувати 6 земельних ділянок різного призначення, тобто передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах зазначених норм, провадиться один раз по кожному виду використання (частина четверта статті 116 Земельного кодексу України).

14:59:07 25.06.2021

Все про довіреність. Корисна інформація.

Довіреність - універсальний юридичний інструмент, який дає можливість одній особі, представнику, вчиняти юридично значимі дії від імені та в інтересах іншої особи – довірителя.

11:36:18 22.06.2021

Оформлення права власності на нерухоме майно за набувальною давністю.

Набувальна давність - це один із способів набуття права власності. Статтею 344 Цивільного кодексу визначено, що особа, яка добросовісно заволоділа чужим майном і продовжує відкрито, безперервно володіти нерухомим майном протягом 10 років або рухомим майном - протягом 5 років, набуває право власності на це майно (набувальна давність), якщо інше не встановлено цим Кодексом.

09:40:28 12.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь