До кого ще можно звертатися за посвідченням заповіту

Широка доступність до послуг нотаріуса об’єднує більшість громадян у думці, що посвідчення заповіту можливе лише у кабінетах правників. Проте існують фахівці, які не мають відношення до юриспруденції, але за певних умов управі надати юридичного значення останній волі людини.

13:11:20 18.01.2024

Як вирішувати колективні трудові спори

Конфлікти між трудовим колективом та роботодавцем негативно впливають на роботу підприємства. Зміна умов праці, невчасно виплачена заробітна плата, зміни в колективному договорі чи невиконання законодавства про працю – це лише деякі з причин колективних трудових спорів.

14:25:16 10.01.2024

Чому деяким ВПО можуть припинити виплачувати допомогу

Нещодавно змінилося законодавство щодо виплат ВПО. Деяким переселенцям перестали надходити кошти. У цьому матеріалі зʼясовуємо можливі причини такої ситуації. Змінився порядок виплат допомоги на проживання Із 1 серпня 2023 року виплата допомоги на проживання продовжується автоматично на один шестимісячний період для ВПО:

14:59:37 08.01.2024

Оголошення!

Сектор “ Середино-Будське бюро правової допомоги” тимчасово переїхав. Адреса за якою приймають громадян: Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

14:43:03 04.12.2023

До 18 років право на шлюб дітям потрібно отримувати через суд: де можна отримати допомогу безоплатно

Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.

09:13:52 30.10.2023

Порядок призначення допомоги по безробіттю під час дії воєнного стану

Статус безробітного Безробітний – особа віком від 15 до 70 років, яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів як джерела існування, готова та здатна приступити до роботи.

15:47:08 24.10.2023

Стягнення аліментів з військовослужбовців. На які виплати поширюється

Одним із найважливіших обов’язків батьків, що випливає не тільки з моральних принципів нашого суспільства, а й чинного законодавства, є виховання та матеріальне утримання своїх дітей. Це, зокрема, виявляється в забезпеченні неповнолітньої дитини  необхідними для життя  та виховання матеріальними благами.

14:09:50 09.10.2023