Капітальний ремонт приміщення адмінбудівлі Зноб-Новгородської селищної ради по вул.Шкільна, 3, Середино-Будського району, Сумської області

Відсоток фінансування  Інвестиційна программа Фактично використано
100 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад. Погоджена і розглянута комісією, спеціально утвореною при Мінрегіоні, для рогляду проектів із проектними заявками надісланий листом виконавчого комітету Зноб-Новгородської ради, Сумської області від 28.07.2017 №502. Відповідно до п.5 Порядку та умов надання субвенції, затвержденою постановою КМУ від 16.03.2016 р. №200 "Деякі питання надання субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад"

359,7457 тис. грн.

Анотація проекту.

Для виконання своїх повноважень місцевій владі потрібно приміщення, де їх виконувати.   Даним проектом передбачається  відремонтувати приміщення адміністративної будівлі за адресою смт.Зноб-Новгородське, вулиця Шкільна, будинок 3.

Проект спрямований зберегти та поліпшити комунальне майно, зробити більш якісними адміністративні послуги та дати можливість апарату селищної ради працювати в нормальних умовах.

Для цього є реальна можливість: наявність приміщення, ремонт якого вже розпочато об’єднаною громадою з моменту її створення.

Основні заходи проекту:

• проведення тендерних торгів
  •  укладання договорів на виконання ремонтних робіт;
  •  ремонтні роботи;
  •  прийняття ремонтних робіт та усунення недоліків;
  •  здача об'єкта в експлуатацію.

Очікуваний результат – пристосоване для надання та отримання якісних адміністративних послуг, для виконання своїх повноважень, приміщення Зноб-Новгородської селищної ради, нормальні умови для праці робітникам селищної  ради.

Цільові групи проекту:

• працівники апарату селищної ради, які виконують свої повноваження,
  • мешканці Зноб-Новгородської селищної ради, які обслуговуються на її території;
  • всі громадяни, які звертаються до сільської ради.

Для реалізації проекту необхідно 417,362 тис. грн

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект.

Виконавчий комітет Зноб-Новгородської селищної ради  на сьогодні користується будівлею за адресою Шкільна, будинок 1. Загальна площа цієї будівлі 214 кв.м, кількість робочих кабінетів – 4, два зали очікування. Для виконання свої делегованих повноважень згідно закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в громаді створено 7 відділів, до яких щодня звертається в середньому 100 громадян. Крім цього, у кожного з працівників є  і свої функціональні обов'язки, які треба виконувати вчасно і кваліфіковано.  Тому є велика потреба у робочих місцях для працівників селищної ради.

Поруч, по вулиці Шкільній, розташований  будинок за №3, приміщення комунальної власності, яке до створення об’єднаної громади  використовувалось  бібліотекою. В першій декаді січня 2017 року бібліотечний фонд переведено до школи, а будівлю розпочато ремонтувати (власними силами комунального підприємства «Зноба-Благоустрій») для забезпечення працівників селищної ради робочими місцями. У 2014 році  у цьому приміщенні було проведено капітальний ремонт по заміні вікон та дверей на  суму 162,356 тис.грн, а саме замінені 20 вікон на енергозберігаючі пластикові вікна-пакети та двоє вхідних дверей. Працює система  водяного опалення. Каналізацію планується будувати. Потребує заміни покрівля. Згідно проекту буде утеплений фасад.

Реалізація даного проекту – велика вигода громаді села. По-перше, збереження та відбудова існуючого будинку. По-друге,  компактність послуг. По-третє, зростає зручність, якість обслуговування та економія робочого часу як для працівників селищної ради. Його реалізація спрямована на розв'язання актуальної проблеми розвитку місцевого самоврядування, а саме, як на збереження існуючого комунального майна, так і на його поліпшення, та на покращення умов надання громаді адміністративних послуг та виконання своїх повноважень.

Мета та завдання проекту.

Мета – зберегти і поліпшити існуюче комунальне  майно, внаслідок чого покращиться якість адміністративних та інших послуг,  надасться їм компактність та якість/

Завдання проекту – зробити капітальний ремонт приміщення адміністративної будівлі селищної ради, використовуючи енергозберігаючі технології.

Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту

Наслідки реалізації проекту довготривалі:

• Збережеться та покращиться комунальне майно селищної ради.
  • Очікується  прозорість, компактність, цілеспрямованість, якісність  послуг, економія робочого часу.
  • З реалізацією проекту зросте довіра та повага до місцевої влади. Самі процеси відбудови, ремонту позитивно впливають на людину, підвищують її інтерес до життя та віру в краще майбутнє
  • Реалізація проекту покращить наявну ситуацію для цільових груп:
  • працівники апарату селищної отримають  робочі місця;
  • розгляд звернень громадян та виконання своїх повноважень буде здійснюватись прозоро, без перешкод та продуктивно;
  • громадяни отримають якісніші адміністративні послуги