Сторінка на стадії наповнення

ОГОЛОШЕННЯ!

В зв'язку з ремонтними плановими роботами на лінії електропередач буде відключена подача електроенергії в селищі Зноб-Новгородське

09:50 28.11.2018

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ ПРОЕКТУ БЮДЖЕТУ НА 2019 РІК !

30 листопада 2018 року (п’ятниця) о 10.00 в приміщенні селищної ради (зал засідань) відбудеться перше засідання робочої групи  з питань формування проекту  бюджету на 2019 рік (створеної згідно розпорядження селищного голови від 19.09.2018 року №45-ОД).

16:36 22.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ

У зв'язку з ремонтними роботами на лінії електропередач буде відключена подача електроенергії в селищі Зноб-Новгородське

15:56 31.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Важливим етапом розвитку громади є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційні цілі розвитку територій та плани їх реалізації.

15:50 15.09.2018