Сторінка на стадії наповнення

ОГОЛОШЕННЯ: ЩОДО РОБОТИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ УДМС УКРАЇНИ в СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

З метою недопущення порушення прав громадян щодо участі у голосуванні на чергових виборах Президента України,  31 березня 2019 року Середино-Будський районний сектор УДМС України в Сумській області (м. Середина-Буда, вул. Радянська, буд. 25) з 9:00 до 18:00 буде здійснювати прийом громадян з питань видачі паспорта громадянина України  та проведення вклеювання фотокартки в паспорт громадянина України при досягненні 25- або 45-річного віку.

10:15 28.03.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

В зв'язку з ремонтними плановими роботами на лінії електропередач 19 березня з 8:00 до 17:00 год. буде відключена подача електроенергії в с. Зноб-Трубчевська та по вул. Миру в смт. Зноб-Новгородське

09:20 12.03.2019

ОГОЛОШЕННЯ

В зв'язку з ремонтними плановими роботами на лінії електропередач буде відключена подача електроенергії в смт. Зноб-Новгородське

14:40 21.02.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

09:08 13.02.2019

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Шановні жителі Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади, починаючи з 20 лютого 2019 року щосереди о 9:00 в приміщенні Зноб-Новгородської селищної ради, за адресою: вул. Шкільна, буд. 1, провідним фахівцем Середино-Будської районної філії Сумського обласного центру зайнятості будуть проводитися консультативні зустрічі для зацікавлених жителів громади.

10:03 06.02.2019