Е-декларування - 2020

Е-декларування - 2020: НАЗК про особливості поточної кампанії «Національне агентство з питань запобігання та виявлення корупції нагадує, що 01.01.2020 р. розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

14:04 16.01.2020

Увага! Аукціон земельних торгів!

20 грудня 2019 року об 11.00 годині за адресою : приміщення адміністративної будівлі вул.Шкільна, б.3 смт Зноб-Новгородське Середино-Будського району Сумської області (конференц-зал), відбудеться  аукціон земельних торгів з продажу права оренди 11 земельних ділянок на території Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського р-ну Сумської області.

10:10 25.11.2019