Відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» створено Зноб-Новгородською селищною радою 1 березня 2019 року, з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг.

ЦНАП модернізують в рамках проекту від програми “U-LEAD з Європою” – міжнародної програми, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією (Угода про партнерство). У приміщенні закінчують внутрішній ремонт, залишилося ще розставити меблі та нову оргтехніку. Тож незабаром на відвідувачів чекатиме просторий зал, зручні місця та якісні послуги.

Начальник відділу: Шаповалова Ольга Іванівна

Адміністратор: Лазуткіна Віта Олександрівна

Інспектори: Лелякова Марина Андріївна, Кіріченко Ніна Анатоліївна, Соколік Ольга Іванівна

Поштова адреса: 41022, Сумська область, Середино-Будський район, смт. Зноб-Новгородське, вулиця 30 років Перемоги, буд. 9.

Електронна адреса: cnap-znobnovgorod@ukr.net

телефон/факс: (05451) 7-32-43, 7-32-42, +380989897651

ПЕРЕЛІК

адміністративних послуг, які надаються через

відділ «Центр надання адміністративних послуг»

виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради

1. Рішення сесії "Про створення відділу "Центр надання адміністративних послуг" Зноб-Новгородської селищної ради та затвердження Положення про відділ ЦНАП".

2. Рішення сесії "Про затвердження Регламенту роботи відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради".

3. Рішення сесії "Про затвердження Концепції Розвитку системи надання адміністративних послуг у Зноб-Новгородській селищній раді на 2019-2021 роки".

4. Рішення сесії "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради".

5. Меморандум про співробітництво між Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області та Зноб-Новгородською селищною радою у сфері надання адміністративних послуг.

6. Угода про співпрацю з територіальною громадою щодо створення віддаленого робочого місця працівника органу Державної служби зайнятості України.