Відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради

1. Рішення сесії "Про створення відділу "Центр надання адміністративних послуг" Зноб-Новгородської селищної ради та затвердження Положення про відділ ЦНАП".

2. Рішення сесії "Про затвердження Регламенту роботи відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради".

3. Рішення сесії "Про затвердження Концепції Розвитку системи надання адміністративних послуг у Зноб-Новгородській селищній раді на 2019-2021 роки".

4. Рішення сесії "Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету селищної ради" від 26.02.2021р..

5. Меморандум про співробітництво між Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області та Зноб-Новгородською селищною радою у сфері надання адміністративних послуг.

6. Угода про співпрацю з територіальною громадою щодо створення віддаленого робочого місця працівника органу Державної служби зайнятості України.

7. Угода про взаємодію між Управлінням Державної міграційної служби України у Сумській області та Зноб-Новгородською селищною радою.

8. Меморандум про співпрацю між Шосткинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Зноб-Новгородською селищною радою.

9. Угода про співпрацю з територіальною громадою щодо створення віддаленого робочого місця працівника органу Пенсійного фонду України.

10. Угода про співпрацю між Зноб-Новгородською селищною радою та Управлінням соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації у сфері надання послуг із соціальної підтримки населення.

11. Меморандум про співробітництво між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області та Зноб-Новгородською селищною радою у сфері надання адміністративних послуг.