Капітальний ремонт вул. Планова в смт Зноб-Новгородське Середино-Будського району Сумської області

Сьогодні стан благоустрою села потребує покращення і має ряд проблемних питань.  Так наболілим питанням залишається відновлення доріг на території сільської ради. В більшості доріг селищної ради знаходяться в неналежному стані та потребують негайного ремонту. Це пов’язано з недостатнім обсягом фінансування яке виділялось на ремонт і утримання мережі доріг районного і місцевого значення, що  призвело до значного погіршення техніко-експлуатаційного стану доріг, а особливо до розрушення покриття та виникнення ямковості.

В ході реалізації проекту було проведено капітальний ремонт дороги по вул.Плановій. За рахунок коштів місцевого бюджету Зноб-Новгородської селишної ради була виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення капітального ремонту автомобільної дороги по вул.Плановій, отриманий позитивний експертний звіт.

В ході реалізації проекту було проведено роботи по укладці асфальтобетонного покриття.

Терміни виконання проекту Жовтень 2016 – березень 2017  року

Мета проекту: Забезпечення збереження існуючої мережі дороги від подальшого руйнування, створити сприятливі умови для забезпечення підвищення рівня безпеки дорожнього руху та зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод. Покращити сполучення та дорожню інфраструктуру населеного пункту, життєдіяльність селища. Забезпечити підвищення рівня життєво важливих інтересів населення, об’єктів, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності шляхом покращення сполучення.

Завдання проекту:

1.Створення робочої групи з питань реалізації проекту.

2.  Проведення процедури закупівель (визначення виконавця робіт).

3. Укладання договорів з виконавцем робіт, організаціями, що здійснюватимуть технічний та авторський нагляд.

4. Виконання робіт з капітального ремонту дороги.

5. Введення об’єкту в експлуатацію.

6. Проведення інформаційних заходів (розміщення інформації про реалізацію проекту у ЗМІ).

Результати виконання проекту: Мешканці населеного пункту матимуть безперешкодний доступ до послуг з перевезення автомобільним транспортом, зокрема перевезення дітей з інших населених пунктів до школи та дитячого садка, що зменшить соціальну напругу з даного питання; капітально відремонтована ділянка дороги по вул.Пллавій дозволить підвищити безпеку руху та комфортність; відбудеться розвиток мережі автомобільних доріг населеного пункту.

Бюджет проекту

Загальна вартість – 1243,500 тис.грн.; в т.ч.