Капітальний ремонт будівлі Будинку культури Зноб-Новгородської селищної ради по вул. Планова, 11 в с.м.т.Зноб-Новгородське, Середино-Будського району Сумської області

Відсоток фінансування  Інвестиційна программа
90 Розпорядженням КМУ від 07.06.2017р. № 439-р. "Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку" було виділено 1755,26 тис. грн. (1477,562 тис. грн. - загальний фонд, 277,698 тис. грн. - спеціальний фонд) - на  будівлю Будинку культури Зноб-Новгородської селищної ради по вул. Плановій, 11, смт Зноб-Новгородське Середино-Будського району - капітальний ремонт.
10 Рішенням сесії Зноб-Новгородської селищної ради

1. Детальний опис проекту

Процес планування розвитку Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади засвідчує, що діти шкільного і дошкільного віку та дорослі не належним чином забезпечені культурно-просвітницькими послугами. Актуальність проекту полягає у забезпеченні належних умов дозвілля, творчого розвитку, створенні культурного центру та  осередків учнівської творчості, що відіграло б  позитивну роль у ставленні громади і мешканців краю до позитивних трансформацій в галузі культури і освіти шляхом капітального ремонту існуючого будинку культури в смт. Зноб-Новгородське, який в подальшому виконував би функції центрального осередку культури об’єднаної територіальної громади.

1.1. Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект.

Проблеми, які існують сьогодні в селищі та сільських населених пунктах у зв’язку зі створенням об’єднаної громади потребують нового підходу до їх вирішення. В смт. Зноб-Новгородське існує багаторічна проблема ремонту будинку культури, а саме: влаштування нової системи опалення, перепланування приміщень, виконання опоряджувальних робіт, ремонт фасадів, ремонт внутрішніх систем водогону та каналізації, що надасть змогу організовувати загальні для об’єднаної громади заходи організаційно та культурно-просвітницького плану.

Понад 25 років при Будинку культури існує аматорський народний ансамбль «Вербиченька», дитячий колектив «Джерельце». Творчі колективи існують в інших населених пунктах громади.Капітально відремонтований будинок культури дасть можливість залучити не тільки доросле населення до розвитку та відродження української культури, але й виховувати молоде покоління в дусі патріотизму та любові до рідної України.

Цільові групи Проекту.

Первинні зацікавлені сторони: селищна та сільські ради, які відповідно до територіальної реформи об’єдналися в об’єднану Зноб-Новгородську територіальну громаду, а саме всі мешканці даної громади.

Вторинні зацікавлені сторони: постачальники обладнання, комунальне підприємство «Зноба-Благоустрій», будівельні організації, відділ культури і туризму Зноб-Новгородської територіальної громади.

1.2.Мета і завдання проекту

Створення сприятливих умов для культурно-просвітницького розвитку мешканців смт. Зноб-Новгородськета інших населених пунктів об’єднаної громади,пропагування здорового способу життя,розвитку народної творчості і дозвілля дошкільнят, школярів, молоді та дорослихшляхом капітального ремонту  будинку культури в смт. Зноб-Новгородське, як одиниці культурно-патріотичного компоненту об’єднаної територіальної громади в складі Зноб-Новгородської селищної, Голубівської, Стягайлівської, Зноб-Трубчевської, Нововасилівської, Кренидівської, Очкинської, Кривоносівської сільських рад.

1.3. Основні заходи проекту

- Підготовка пропозиції  щодо фінансування проекту за рахунок коштів ДФРР

- Капітальний ремонт будівлі Будинку культури: загально будівельні роботи, будівництво опалювального пункту, улаштування зовнішніх мереж водопроводу, водопостачання та каналізація, будівництво зовнішнього освітлення, вентиляція, водопостачання та каналізація, електромонтажні роботи

- Проведення презентаційних та інформаційних заходів по демонстрації результатів реалізації даного проекту