Інформація для населення громади

Відділом ЦНАП Зноб-Новгородської селищної ради відновлено доступ до Реєстру територіальної громади (РТГ). На даний час розпочато діяльність в обмеженому форматі: проводиться уточнення та актуалізація даних зареєстрованих осіб в громаді та надання Витягу з РТГ.

10:42:50 22.01.2024

УВАГА! МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

У зв’язку з безпековою ситуацією, з метою уникнення скупчення людей, просимо вас здійснити попередній запис для оформлення субсидії у 2024 році.

09:10:04 26.12.2023

До відома мешканців громади

З 01 жовтня 2023 року прийом громадян для оформлення послуг соціального захисту (допомоги малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям, особам з інвалідністю, при народженні і т.д.) буде здійснюватися за попереднім записом за телефоном (095) 654 0146.

09:59:12 26.09.2023

До уваги отримувачів державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям і одиноким матерям

У зв’язку з впровадженням програмного забезпечення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери для коректного внесення інформації при оформленні вищезгаданих допомог заявнику необхідно додатково надавати такий пакет документів:

09:25:54 26.09.2023