Сумська область, Шосткинський район

Новини та оголошення

Інформація щодо змін адміністративної послуги - реєстрації місця проживання онлайн.

Від сьогодні, 01 грудня 2021 року, набирає чинності Закон України №1871-ІХ від 05 листопада 2021 року «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні», де передбачено, що громадяни мають право змінити реєстрацію місця проживання (перебування) / декларування онлайн за допомогою офіційного порталу Дія, не відвідуючи ЦНАП. Отримати послугу можна за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/view/reiestratsiia-mistsia-prozhyvannia-c17772e7-17df-43b8-9b6f-dcfa0766b513.

15:53:59 01.12.2021

Зміни до розміру державних допомог

Статтею 7 Закону України „Про Державний бюджет України на 2021 рік” (далі  Закон) установлено у 2021 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2021 року - 2 189 гривень, з 1 липня - 2 294 гривні, з 1 грудня -  2 393 гривні, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

14:05:29 23.11.2021

Запускається послуга з надання витягу з Державного земельного кадастру

Хочемо поділитися гарною новиною. З метою покращення надання адміністративних послуг жителям громади адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради успішно пройшов стажування у сфері земельних відносин в Головному управлінні Держгеокадастру у Сумській області та з 22 листопада 2021 запускаємо послугу з надання витягу з Державного земельного кадастру.

15:41:29 17.11.2021

Що вважається насильством над дитиною?

Кожна дитина має право на захист, і сьогодні поговоримо про таку проблему, як насильство над дитиною. Дитина може відчути прояви насильства у родині або за межами домівки. Тому, аби захистити дитину від будь-яких форм насильства, кожен громадянин повинен бути небайдужим і повинен знати, куди можна звернутися у разі виявлення такої ситуації.

13:22:57 25.10.2021