ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ДОПОМОГТИ ПОЧУТИ: БУЛИТИ НЕ КРУТО

Проводячи, в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!», інформаційну кампанію спрямовану на протидію булінгу, фахівці юстиції Сумщини охоплюють своє увагою школи-інтернати, спортивні гуртки, секції та училища.

09:36 11.02.2019

СУМЧАНИ СВЯТКУЮТЬ ДІАМАНТОВЕ ВЕСІЛЛЯ

Як бути разом з коханою людиною більшу частину всього свого життя, чудово розуміють Алім Єпифанович та Валентина Тимофіївна, які сьогодні відзначають 60-річчя подружнього життя.

09:35 11.02.2019

БАТЬКІВСЬКА ЛЮБОВ РОЗМІРОМ У 120 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Батькам, які самостійно не усвідомлюють своєї відповідальності перед дітьми, державні органи в особі юстиції, завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває, нагадають про обов’язок піклуватися про власних нащадків.

10:33 07.02.2019

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – АПЕНДИКС СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА

Фахівці юстиції Сумщини, активно реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», продовжують навчати молодь протидіяти ганебному явищу сучасності - торгівлі людьми.

13:58 04.02.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ВЕДЕННЯ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ОСІБ, ЯКІ ВЧИНИЛИ КОРУПЦІЙНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 171на Міністерство юстиції України було покладено повноваження щодо продовження забезпечення ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, та надання інформації з нього згідно з Порядком проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженим цією постановою.

13:55 04.02.2019

ДОПОМОГА У ПОШУКАХ РОБОТИ НЕПРАЦЮЮЧИМ НЕПЛАТНИКАМ АЛІМЕНТІВ

До надання допомоги у пошуках роботи непрацюючим громадянам долучилася і юстиція Сумщини. Фахівцями, в рамках загальнонаціонального право?просвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО?!», було поведено інформаційний семінар для осіб, які перебувають на обліку в Сумському міському центрі зайнятості.

11:34 31.01.2019

МЕМОРАНДУМИ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ПОКРАЩЕННЯ СИТУАЦІЇ  ЗІ СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ БОРЖНИКАМИ

Напередодні Мін'юст розпочав наступний етап кампанії зі стягнення заборгованості  зі сплати аліментів. Мова йде про підписання меморандумів щодо співробітництва з Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці. Завдяки цим крокам з’являться нові інструменти для можливостей отримання офіційних доходів батьків, що в подальшому призведе до погашення аліментних боргів.

15:01 30.01.2019