ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?

Багатьом з нас знайома ситуація, коли літні люди, які не спроможні самі забезпечувати власні потреби, змушені звертатися за допомогою до сторонніх осіб. У більшості випадків, на користь цих осіб, укладаються договори, в результаті чого вони стають власниками нерухомого майна, а літні люди залишаються на вулиці. Юридична необізнаність громадян – головна причина таких негативних наслідків. Таким чином виникає питання: як уберегти себе від шахраїв та відчути захищеність?

12:15 21.10.2019

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ РАЗОМ З ЄВРОПЕЙСЬКОЮ СПІЛЬНОТОЮ СТВЕРДЖУЄ: ЛЮДИ – НЕ ТОВАР!

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. З нагоди цієї важливої дати у місті Суми відбулася низка заходів, у яких своє місце і роль знайшли й фахівці обласної юстиції.

11:03 21.10.2019

МАЄШ БОРГИ ПО АЛІМЕНТАХ – ДОПОМОГИ ВІД ДЕРЖАВИ НЕ ОЧІКУЙ

Мешканцям Сумської області, які мають заборгованість по сплаті аліментів понад 3 місяці, житлова субсидія не призначатиметься. Дані вимоги передбачені Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 14.08.2019 року № 807.

10:55 18.10.2019

ЗАХИЩЕНІ ВІЙСЬКОВІ – ЗАХИЩЕНА ДЕРЖАВА

Відповідно до Конституції, захист суверенітету і територіальної цілісності України є не тільки найважливішими функціями держави, а й справою всього українського народу. Служба у Збройних Силах є відповідальним обов’язком, від виконання якого залежить безпека всієї країни.

10:47 18.10.2019

«ВІДКРИТІ ДВЕРІ» ДО ЮСТИЦІЇ ЗАПРОСИЛИ СТУДЕНТІВ

Студенти Сумського національного аграрного університету відвідали управління юстиції. Приводом для гостин став «День відкритих дверей», який був організований для майбутніх правників.

14:14 17.10.2019

РОБОТУ КРАЩЕ ОБИРАТИ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ, А НЕ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ

Постанова суду про відпрацювання суспільно корисних робіт стала ефективним способом забезпечення виконання аліментних зобов’язань. Подібне покарання не дозволяє боржникам виправдовуватись відсутністю місця роботи та, як наслідок, доходу.

12:36 17.10.2019

16:56 15.10.2019

ЗГУРТОВАНИЙ КОЛЕКТИВ – ГІДНА ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

Булінг завжди негативно впливає на дітей, під загрозою опиняється їх психічне та фізичне здоров’я, а також погіршується успішність у навчанні. Вчасно отримана інформація щодо розпізнання та протидії подібному ганебному явищу, збереже малечу від небезпеки й зайвих хвилювань.

09:25 15.10.2019

«ПРАВОВИЙ Messagebox» ЗАПРАЦЮВАВ У КАДЕТСЬКОМУ КОРПУСІ

Загальнонаціональний проєкт «Я МАЮ ПРАВО!» увібрав велику кількість інформації, яка була розподілена по кампаніях. Завдяки актуальній інформації, громадяни мають змогу у доступній формі зрозуміти, як вирішити ту чи іншу проблему.

13:27 09.10.2019

ПРОФЕСІЯ ЮРИСТА ОЧИМА ДІТЕЙ

Древній Рим утворив перші згадки про професію юриста, яка сьогодні стала однією із найпопулярніших та найскладніших водночас. Правники виступають гарантом реалізації та дотримання будь-яких нормативно-правових актів, тим самим створюючи необхідні умови для розвитку законності та порядку в державі.

10:38 08.10.2019