ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ЗІ СТАРТОМ СЕЗОНУ ВІДПУСТОК ТА КАНІКУЛ ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ІНФОРМУЄ БАТЬКІВ, ЯК ТИМЧАСОВО ВИЇХАТИ ЗА КОРДОН З ДИТИНОЮ

З приходом теплої весняної погоди громадяни починають планувати відпочинок. Для тих, хто вирішить відправитися на канікулах за межі України, юстиція Сумщини в межах кампанії «Відповідальне батьківство» в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» підготувала основні особливості подорожей дітей з одним із батьків, які передбачені ініційованим Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває.

14:05 11.05.2019

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Фахівці юстиції Сумського регіону та Центру з надання безоплатної правової допомоги здійснили черговий виїзд мобільної правової групи. На цей раз правові консультації спеціалісти провели для жителів Боромлі та Гребениківки.

14:05 11.05.2019

ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ НАДАЛИ АДРЕСНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Приділяючи багато уваги адресній, тобто призначеній конкретним верстам населення, допомозі, фахівці юстиції разом з працівниками Центру з надання безоплатної правової допомоги завітали до Управління соціального захисту населення у місті Тростянець, де спілкувалися з соціально незахищеними категоріями громадян та людьми похилого віку.

11:23 11.05.2019

55 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ СТЯГНУЛИ З БОРЖНИКІВ НА СУМЩИНІ

З початку 2019 року на користь дітей Сумщини завдяки санкціям ініційованого Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває було стягнуто 55 мільйонів гривень. Тимчасові обмеження, передбачені чинним законодавством, продовжують захищати права дітей.

11:22 11.05.2019

ТІЛЬКИ ЗАВДЯКИ ЗАКОНУ #ЧужихДітейНеБуває СУМЧАНИН СПЛАТИВ ДИТИНІ 120 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ, НАКОПИЧЕНІ ВПРОДОВЖ 9 РОКІВ

Сила ініційованого Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває продовжує дивувати своїм впливом на боржників по аліментах. Завдяки санкціям, передбаченим новелами цього законодавства, навіть самі злісні неплатники змушені все ж таки перейматися не тільки своїм добробутом, а й матеріальним забезпеченням дітей.

08:25 07.05.2019

НА ДОМАШНІХ ТИРАНІВ СЬОГОДНІ Є ПРАВОВА УПРАВА

Сімейні сварки тепер не є справою родинною. Ініціатива Мін`юсту #СтопНасильство у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» сьогодні захищає від домашньої тиранії на  законодавчому рівні.

16:43 06.05.2019

З ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ БІЛОРУСЬ ПРИЙМАЄ ДОКУМЕНТИ, ВИДАНІ В УКРАЇНІ, ЗА УМОВИ ПРОСТАВЛЕННЯ НА НИХ АПОСТИЛЯ

У зв’язку зі зверненнями заінтересованих осіб Міністерство юстиції України повідомляє, що з вересня 2018 року Білоруська Сторона змінила практику застосування статті 13 Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах 1993 року щодо прийняття без додаткового засвідчення (легалізації чи апостилю) документів, виданих в Україні, які пред’являються фізичними чи юридичними особами України безпосередньо до органів державної влади Республіки Білорусь.

16:38 06.05.2019