ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ПОНАД 187 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ - ЗА БАТЬКІВСЬКУ БАЙДУЖІСТЬ

Завдяки примусовим заходам, що передбачені ініційованими Міністерством юстиції змінами в законодавстві, державним виконавцям вдалося стягнути із сумчанина аліментну заборгованість на користь дочок Анастасії та Анни у розмірі майже 125 тисяч гривень.

08:14 18.10.2018

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ПОРЯДОК ЗМІНИ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало інформаційно-навчальний відеоролик із серії «Знай своє право на землю» про  порядок зміни цільового призначення та реєстрація прав на земельні ділянки.

10:26 16.10.2018

МАЙНО ТА АВТО – В РАХУНОК АЛІМЕНТНОГО БОРГУ

Трьом своїм дітям батько з Конотопа заборгував майже 300 тисяч гривень. Після чергового діалогу з державними виконавцями, які повідомили про санкції ІІ пакету закону #ЧужихДітейНеБуває, чоловік зрозумів, що подальше зволікання приведе до збільшення суми боргу, адже штрафи за невчасну сплату невідворотно зростатимуть. Рішення батька було таким: він передав у власність своїй колишній дружині частину будівель двох магазинів та легковий автомобіль, чим і розрахувався з заборгованістю зі сплати аліментів на утримання трьох дітей у повному розмірі.

15:36 09.10.2018

ДОВЕЛОСЯ СПЛАТИТИ АЛІМЕНТІВ НА 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БІЛЬШЕ

Батько двох дітей, сумчанин Олег понад 3 роки ухилявся від сплати аліментів. Але борги нікуди не зникали і сума боргу становила вже майже 62 тисячі гривень. Чоловік не подумав про те, що сила закону #ЧужихДітейНеБуває вплине на нього. Більше того, ІІ пакет цього закону передбачає ще й фінансові санкції за невчасну сплату аліментів.

13:28 09.10.2018