ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ХТО ДОПОМОЖЕ У БОРОТЬБІ З ДОМАШНІМ НАСИЛЬСТВОМ?

Суспільство звикло, що сімейні сварки – справа особиста та не потребує значної уваги та розголосу. Звісно родинний побут складно уявити без непорозумінь, але варто пам’ятати про тонку межу між простою суперечкою та насильством.

09:32 13.08.2019

СУМЧАНИНА ОШТРАФУВАЛИ НА 50 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА 100- ТИСЯЧНИЙ БОРГ

В сім’ях, де намагання одного з батьків створити всі необхідні умови для повноцінного розвитку дитини руйнуються байдужістю іншого, завжди потрібна допомога. Пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, ініційований Міністерством юстиції України, змусив знайти домовленість та взаєморозуміння у багатьох родинах та допоміг малечі захистити свої економічні права.

09:27 13.08.2019

БАТЬКІВСТВО – ЦЕ НЕ РОБОТА НА ЧАС ШЛЮБУ, А ОБВ’ЯЗОК НА ВСЕ ЖИТТЯ

Борги по аліментах стають приводом для погіршення і без того складних відносин, що склалися після розлучення. Багато українських родин спіткала проблема невчасно сплачених дитячих коштів, вирішити яку допомагає пакет законів  #ЧужихДітейНеБуває, що був ініційований Міністерством юстиції України. Завдяки важелям чинного законодавства, з початку року на Сумщині стягнуто понад 92 мільйони гривень аліментної заборгованості.

08:56 09.08.2019

ЗІ СТАРТОМ СЕЗОНУ ВІДПУСТОК ТА КАНІКУЛ ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ІНФОРМУЄ БАТЬКІВ, ЯК ТИМЧАСОВО ВИЇХАТИ ЗА КОРДОН З ДИТИНОЮ

З приходом теплої весняної погоди громадяни починають планувати відпочинок. Для тих, хто вирішить відправитися на канікулах за межі України, юстиція Сумщини в межах кампанії «Відповідальне батьківство» в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» підготувала основні особливості подорожей дітей з одним із батьків, які передбачені ініційованим Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває.

14:05 11.05.2019

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Фахівці юстиції Сумського регіону та Центру з надання безоплатної правової допомоги здійснили черговий виїзд мобільної правової групи. На цей раз правові консультації спеціалісти провели для жителів Боромлі та Гребениківки.

14:05 11.05.2019

ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ НАДАЛИ АДРЕСНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Приділяючи багато уваги адресній, тобто призначеній конкретним верстам населення, допомозі, фахівці юстиції разом з працівниками Центру з надання безоплатної правової допомоги завітали до Управління соціального захисту населення у місті Тростянець, де спілкувалися з соціально незахищеними категоріями громадян та людьми похилого віку.

11:23 11.05.2019

55 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ СТЯГНУЛИ З БОРЖНИКІВ НА СУМЩИНІ

З початку 2019 року на користь дітей Сумщини завдяки санкціям ініційованого Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває було стягнуто 55 мільйонів гривень. Тимчасові обмеження, передбачені чинним законодавством, продовжують захищати права дітей.

11:22 11.05.2019