ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

СЕРВІСИ ВІД МІН’ЮСТУ СТВОРЮЮТЬ НЕЗАБУТНІ РОДИННІ СВЯТА

Родинні свята не тільки скріплюють стосунки членів сім’ї, а й наповнюють життя незабутніми моментами і враженнями. Саме через це сучасні сервіси від Міністерства юстиції України покликані покращувати та робити більш комфортними свої послуги, створюючи для громадян найкращі спогади.

08:53:51 28.11.2019

ЩО ЧЕКАЄ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ В 2020 РОЦІ

Головне територіальне управління юстиції у Сумській області повідомляє, що до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) внесено зміни, які запрацюють з 01 січня 2020 року.

13:34:05 26.11.2019

У СУМАХ ПРАЦЮЮТЬ УНІКАЛЬНІ КОНСУЛЬТАНТИ – СІМЕЙНІ РАДНИКИ

В обласному центрі Сумщини вже декілька місяців поспіль працює ініціатива Міністерства юстиції України «Сімейні радники», яка спрямована на налагодження взаєморозуміння у родинах, удосконалення форм і методів надання громадянам правової допомоги.

11:58:30 18.11.2019

ЯК СТАТИ ГРОМАДСЬКИМ РАДНИКОМ?

Фахівці юстиції Сумщини в рамках правопросвітницької кампанії «Громадські радники», яка реалізується в межах загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», інформують громадян як стати громадськими радниками – першою точкою доступу до правосуддя для жителів сіл та невеликих міст.

10:10:45 07.11.2019

ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ РОЗПОВІЛИ ПРО ВОРОЖНЕЧУ В ШКІЛЬНОМУ КОЛЕКТИВІ ТА ЇЇ ПЕРЕДУМОВИ

Наявність гарних друзів добре впливає на розвиток та соціалізацію малечі. На жаль, шкільне середовище інколи демонструє відносини, які не виглядають товариськими, а напроти – показують відкриту ворожнечу.

09:10:15 22.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?

Багатьом з нас знайома ситуація, коли літні люди, які не спроможні самі забезпечувати власні потреби, змушені звертатися за допомогою до сторонніх осіб. У більшості випадків, на користь цих осіб, укладаються договори, в результаті чого вони стають власниками нерухомого майна, а літні люди залишаються на вулиці. Юридична необізнаність громадян – головна причина таких негативних наслідків. Таким чином виникає питання: як уберегти себе від шахраїв та відчути захищеність?

12:15:55 21.10.2019

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ РАЗОМ З ЄВРОПЕЙСЬКОЮ СПІЛЬНОТОЮ СТВЕРДЖУЄ: ЛЮДИ – НЕ ТОВАР!

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. З нагоди цієї важливої дати у місті Суми відбулася низка заходів, у яких своє місце і роль знайшли й фахівці обласної юстиції.

11:03:39 21.10.2019

МАЄШ БОРГИ ПО АЛІМЕНТАХ – ДОПОМОГИ ВІД ДЕРЖАВИ НЕ ОЧІКУЙ

Мешканцям Сумської області, які мають заборгованість по сплаті аліментів понад 3 місяці, житлова субсидія не призначатиметься. Дані вимоги передбачені Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 14.08.2019 року № 807.

10:55:24 18.10.2019

ЗАХИЩЕНІ ВІЙСЬКОВІ – ЗАХИЩЕНА ДЕРЖАВА

Відповідно до Конституції, захист суверенітету і територіальної цілісності України є не тільки найважливішими функціями держави, а й справою всього українського народу. Служба у Збройних Силах є відповідальним обов’язком, від виконання якого залежить безпека всієї країни.

10:47:35 18.10.2019

«ВІДКРИТІ ДВЕРІ» ДО ЮСТИЦІЇ ЗАПРОСИЛИ СТУДЕНТІВ

Студенти Сумського національного аграрного університету відвідали управління юстиції. Приводом для гостин став «День відкритих дверей», який був організований для майбутніх правників.

14:14:05 17.10.2019