Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Зміст проекту рішення:

За минулий час суттєво змінилася законодавча база регулювання конфліктів, спірних питань учасників правовідносин у сфері благоустрою селищної ради. У зв’язку з цим виникла необхідність врегулювати права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території відповідно до Конституції України і Законів України „Про благоустрій населених пунктів”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, „Про охорону навколишнього природного середовища”, „Про відходи”, “Про автомобільний транспорт”, “Про дорожній рух”, "Про житлово-комунальні послуги" та інших документів чинного законодавства України.

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.03р. та з метою визначення правових, економічних, екологічних, соціальних та організаційних засад благоустрою сіл, спрямованих на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, Зноб-Новгородська селищна  рада виносить на розгляд Правила благоустрою на території Зноб-Новгородської селищної ради та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Зноб-Новгородської селищної ради „Про затвердження Правил благоустрою на території Зноб-Новгородської селищної ради”.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Поштова адреса: 41022, Сумська обл., Середино-Будський район, смт.Зноб-Новгородське, вул. Шкільна,1 , тел. (0541) 7-32-43, 7-32-42.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщений на веб-сайті Зноб-Новгородської селищної ради на сторінці https://zn-otg.gov.ua/. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово за адресою: 41022, Сумська обл., Середино-Будський район, смт.Зноб-Новгородське, вул. Шкільна, 1 , тел. (0541) 7-32-43, 7-32-42.

Перелік документів для ознайомлення:

1. Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта – рішення сесії Зноб-Новгородської селищної ради  ради «Про затвердження Правил благоустрою  на території Зноб-Новгородської селищної ради».
  1. Правила благоустрою  на території Зноб-Новгородської селищної ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Для повноцінного функціонування ЦНАП існує потреба розробки та прийняття нормативно-правових актів, регламентуючих роботу ЦНАП, розробки та затвердження нових документів, у тому числі Регламенту ЦНАП як регуляторного акта. Для отримання адміністративних послуг суб’єкти господарювання та населення вимушені багаторазово звертатись до різних адміністративних органів, іноді навіть у рамках отримання однієї послуги, вистоювати черги в очікуванні прийому відповідними працівниками адміністративних органів та очікувати результат надання адміністративних послуг невизначений період часу. До того ж, іноді, має місце затягування розгляду заяв, клопотань, звернень, що негативно впливає на розвиток підприємництва та сприяє формуванню в суспільстві негативного іміджу влади.

За допомогою внесення змін до вищезазначеного нормативно-правового акта передбачається виконання вимог законів України “Про адміністративні послуги”, “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 “Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг” (із змінами) та встановлення чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів ЦНАП, суб’єктів надання адміністративних послуг, що дозволить забезпечити прозорість, швидкість та зручність процедур надання адміністративних послуг суб’єктам звернень, вдосконалення цих процедур і їх уніфікацію, запровадження єдиних стандартів роботи ЦНАП (віддалених місць для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення)), що значно зменшуватиме часові та фізичні затрати мешканців і суб’єктів господарювання Зноб-Новгородської ОТГ, а також мінімізуватиме корупційні ризики під час надання адміністративних послуг. Адже, саме на боротьбу з корупцією зорієнтована робота ЦНАП, враховуючи також і контроль з боку адміністраторів центру за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Поштова адреса: 41022, Сумська обл., Середино-Будський район, смт. Зноб-Новгородське, вул. 30 років Перемоги, б. 9, тел. 098 989 7651

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщений на веб-сайті Зноб-Новгородської селищної ради на сторінці https://zn-otg.gov.ua/. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово за адресою: 41022, Сумська обл., Середино-Будський район, смт. Зноб-Новгородське, вул. 30 років перемоги, б. 9, тел. 098 989 7651

Перелік документів для ознайомлення:

1. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Зноб-Новгородської селищної ради «Про затвердження в новій редакції Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради»
  2. Проект рішення «Про затвердження в новій редакції Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради».