Середино-Будський район, Сумська область

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Зміст проекту рішення:

За минулий час суттєво змінилася законодавча база регулювання конфліктів, спірних питань учасників правовідносин у сфері благоустрою селищної ради. У зв’язку з цим виникла необхідність врегулювати права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території відповідно до Конституції України і Законів України „Про благоустрій населених пунктів”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, „Про охорону навколишнього природного середовища”, „Про відходи”, “Про автомобільний транспорт”, “Про дорожній рух”, "Про житлово-комунальні послуги" та інших документів чинного законодавства України.

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.03р. та з метою визначення правових, економічних, екологічних, соціальних та організаційних засад благоустрою сіл, спрямованих на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, Зноб-Новгородська селищна  рада виносить на розгляд Правила благоустрою на території Зноб-Новгородської селищної ради та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Зноб-Новгородської селищної ради „Про затвердження Правил благоустрою на території Зноб-Новгородської селищної ради”.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Поштова адреса: 41022, Сумська обл., Середино-Будський район, смт.Зноб-Новгородське, вул. Шкільна,1 , тел. (0541) 7-32-43, 7-32-42.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщений на веб-сайті Зноб-Новгородської селищної ради на сторінці http://zn-otg.gov.ua/. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово за адресою: 41022, Сумська обл., Середино-Будський район, смт.Зноб-Новгородське, вул. Шкільна, 1 , тел. (0541) 7-32-43, 7-32-42.

Перелік документів для ознайомлення:

1. Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта – рішення сесії Зноб-Новгородської селищної ради  ради «Про затвердження Правил благоустрою  на території Зноб-Новгородської селищної ради».
  1. Правила благоустрою  на території Зноб-Новгородської селищної ради.