Капітальний ремонт нежитлового будинку по вул.30 років Перемоги смт.Зноб-Новгородське Середино-Будського району Сумської області

Відсоток фінансування  Інвестиційна программа Фактично використано
100 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад. Погоджена і розглянута комісією, спеціально утвореною при Мінрегіоні, для рогляду проектів із проектними заявками надісланий листом виконавчого комітету Зноб-Новгородської ради, Сумської області від 28.07.2017 №502. Відповідно до п.5 Порядку та умов надання субвенції, затвержденою постановою КМУ від 16.03.2016 р. №200 "Деякі питання надання субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад" 870,11315 тис. грн.

Анотація проект.

З формуванням Зноб-Новгородської  об’єднаної територіальної громади та децентралізації владних повноважень, зокрема у сфері надання адміністративних послуг, виникає потреба у розбудові Центру надання адміністративних послуг. Саме створення такого центру наблизить адміністративні послуги до громадян, яким не буде потреби їхати до району чи області для їх отримання.

На території селища знаходиться будівля комунальної власності, яка потребує капітального ремонту. Ця будівля розташована по вулиці 30 років Перемоги, будинок 9 в самому центрі селища, де розташовані всі адміністративні, соціально-культурні та торгові об’єкти, поряд  автобусна зупинка, комунальне підприємство. В цілому, дуже зручне розташування для надання послуг громадянам.

Крім того, згідно проектно-кошторисної документації в приміщенні даної будівлі планується зробити теплу підлогу, а перегородки – металопластикові прозорі, що вже зробить адміністративні послуги доступнішими, прозорими, зручними та затишними для людей.

Вхід до Центру облаштовується пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Набудівлюрозроблена проектно-кошторисна документація та її розглянуто філією ДП «Укрдержбудекспертиза» у Сумській області 22 вересня 2015 року. В разі браку коштів на капітальний ремонт з-за дворічної давності проектної документації селищна рада гарантує власне дофінансування.

Завдяки відкриттю нового ЦНАПу мешканці 24 -х сіл та селища Зноб - Новгородської об’єднаної громади, а це близько 5 тисяч жителів, зможуть доступно, якісно та швидко отримувати адміністративні послуги в новому сучасному приміщенні. Спочатку це буде близько 40 послуг, а з часом їх перелік має зростати.

Відкриття ЦНАПу у відремонтованому і належно оснащеному приміщенні буде здобутком Зноб - Новгородської ОТГ, яка стане на крок ближче до європейських стандартів та докладе максимум зусиль задля наближення адміністративних послуг до людей.

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект.

До ОТГ  увійшло 27 населених пунктів, загальна чисельність мешканців складає близько п’яти тисяч населення.

Відстань від адміністративного центру ОТГ до районного центру, де знаходитьсяСередино-Будський ЦНАП -  36 км.

Демографічний (віковий) склад:  вік 0-19 років -   807;20-35 років -  836;

36-55 років - 1676; старше 55 років – 1543.

Гендерна характеристика: жінок – 2570, чоловіків – 2292.

Кількість зареєстрованих підприємців та підприємств на території громади      : підприємств – 19, підприємців - 38

Субсидії та інші соціальні допомоги отримують 1821 домогосподарств.

Переселенців  29 осіб, що складає 0,6% від всього населення .

Загальна кількість наданих адміністративних послуг та інших звернень, розглянутих органами місцевого самоврядування громади  або колишніми місцевими радами, які увійшли до складу ОТГ (за останнє півріччя або рік) складає близько 5000.

На території громади відсутні територіальні органи або підрозділи центральних органів виконавчої влади.

Як видно із статистичних данних, громадяни мають потребу отримувати адміністративні послуги. Але в громаді відсутнє на сьогодні пристосоване для даних цілей приміщення.

У 2015 році селищною радою була виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт нежитлового приміщення по вулиці 30 років Перемоги. Ця будівля розташована в самому центрі селища, де розташовані всі адміністративні, соціально-культурні та торгові об’єкти, поряд  автобусна зупинка, комунальне підприємство. В цілому, дуже зручне розташування для надання послуг громадянам.

В разі недостатності коштів на будівельно-монтажні роботи з-за тривалого часу з моменту виготовлення проекту, селищна рада бере на себе зобов’язання дофінансувати виконання робіт.

Мета та завдання проекту.

Мета – отримати зручне, затишне  для громадян та  пристосованедля надання адміністративних послуг, відповідаюче регламентуючим нормам приміщення Центру надання адміністративних послуг.

Завдання – відремонтувати будівлю під створення в неї ЦНАП.

Опис діяльності у рамках проекту.

Капітальний ремонт нежитловогобудинку.

Загально –будівельні роботи : демонтаж та встановлення вікон, дверей, демонтаж дерев’яної підлоги та улаштування «Теплої підлоги», демонтаж та улаштування стін та перегородок,  встановлення прозорих стін-перегородок металопластикових, улаштування підвісної стелі, установлення електороосвітлення, улаштування пандусу, топкові роботи, в тому числі   встановлення котла твердоопалювального, опоряджувальні та інші роботи .