Генеральні плани

Генера́льний план — вид містобудівної документації, що регулює містобудівну діяльність в містах і інших поселеннях, визначає умови безпеки мешкання населення, забезпечення необхідних санітарно-гігієнічних і екологічних вимог, раціональне визначення меж землекористувань, зон житлової, суспільної, промислової забудовитериторій, що особливо охороняються, зон різної містобудівної цінності, розміщення місць прикладення праці, розвиток інженерно-транспортної інфраструктуривпорядкування територій, збереження історико-культурної спадщини і антропогенних ландшафтів.

Генеральний план затверджується і є основним юридичним документом і затверджується в порядку, встановленому законами або іншими нормативними правовими актами.

Генеральний план смт Зноб-Новгородське

Заява про визначення обсягу СЕО під час розробки містобудівної документації “Генеральний план с. Мефедівка Середино-Будського району Сумської області”

09:05 12.05.2019

Заява про визначення обсягу СЕО під час розробки містобудівної документації “Генеральний план с. Стягайлівка Середино-Будського району Сумської області”