Генеральні плани

Генера́льний план — вид містобудівної документації, що регулює містобудівну діяльність в містах і інших поселеннях, визначає умови безпеки мешкання населення, забезпечення необхідних санітарно-гігієнічних і екологічних вимог, раціональне визначення меж землекористувань, зон житлової, суспільної, промислової забудовитериторій, що особливо охороняються, зон різної містобудівної цінності, розміщення місць прикладення праці, розвиток інженерно-транспортної інфраструктуривпорядкування територій, збереження історико-культурної спадщини і антропогенних ландшафтів.

Генеральний план затверджується і є основним юридичним документом і затверджується в порядку, встановленому законами або іншими нормативними правовими актами.

Генеральний план смт Зноб-Новгородське

Генеральний план с. Мефедівка

Генеральний план с. Зноб-Трубчевська

Генеральний план с. Стягайлівка

Генеральний план с. Голубівка

Генеральний план с. Кренидівка

Генеральний план с. Очкине

Новини:

Оприлюднена інформація по генеральному плану с. Очкине

Відповідно до ст.16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо наступне. Рішенням №1278 Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського району Сумської області (7 скликання, 37 сесія) від 20.12.2019 р. затверджено документ державного планування «Генеральний план с. Очкине Середино-Будського району Сумської області».

12:37:58 27.12.2019

Оприлюднена інформація по генеральному плану с. Кренидівка

Відповідно до ст.16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо наступне. Рішенням №1276 Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського району Сумської області (7 скликання, 37 сесія) від 20.12.2019 р. затверджено документ державного планування «Генеральний план с. Кренидівка Середино-Будського району Сумської області».

12:29:51 27.12.2019

Оприлюднена інформація по генеральному плану с. Стягайлівка

Відповідно до ст.16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо наступне. Рішенням №1279 Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського району Сумської області (7 скликання, 37 сесія) від 20.12.2019 р. затверджено документ державного планування «Генеральний план с. Стягайлівка Середино-Будського району Сумської області».

12:25:44 27.12.2019

Оприлюднена інформація по генеральному плану с. Зноб-Трубчевська

Відповідно до ст.16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо наступне. Рішенням №1275 Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського району Сумської області (7 скликання, 37 сесія) від 20.12.2019 р. затверджено документ державного планування «Генеральний план с. Зноб-Трубчевська Середино-Будського району Сумської області».

12:21:37 27.12.2019

Оприлюднена інформація по генеральному плану с. Мефедівка

Відповідно до ст.16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо наступне. Рішенням №1277 Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського району Сумської області (7 скликання, 37 сесія) від 20.12.2019 р. затверджено документ державного планування «Генеральний план с. Мефедівка Середино-Будського району Сумської області».

12:10:59 27.12.2019

Оприлюднена інформація по генеральному плану с. Голубівка

Відповідно до ст.16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо наступне. Рішенням №1274 Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського району Сумської області (7 скликання, 37 сесія) від 20.12.2019 р. затверджено документ державного планування «Генеральний план с. Голубівка Середино-Будського району Сумської області».

17:25:15 26.12.2019

Том1 "Пояснювальна записка"

Зноб-Новгородська селищна рада Середино-Будського району, Сумської області  "Внесення змін до Генерального плану смт. Зноб-Новгородське та розробка Генерального плану с. Кустине і с. Люте Середино-Будського району Сумської області" Проект Том1

14:19:36 20.12.2019