Капітальний ремонт приміщення клубу в с.Кривоносівка Кривоносівської сільської ради, по вул. Центральна, 38 Середино-Будського району Сумської області

Відсоток фінансування  Інвестиційна программа Фактично використано
100 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад. Погоджена і розглянута комісією, спеціально утвореною при Мінрегіоні, для рогляду проектів із проектними заявками надісланий листом виконавчого комітету Зноб-Новгородської ради, Сумської області від 28.07.2017 №502. Відповідно до п.5 Порядку та умов надання субвенції, затвержденою постановою КМУ від 16.03.2016 р. №200 "Деякі питання надання субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад" 189,891 тис. грн.

Анотація.

На території Кривоносівського округу знаходяться 4 населених пункта: Хильчичі, Кривоносівка, Боровичі, хутор Таборище. Знаходиться від Середино-Будського районного центру  на відстані 70 км. Населення громади Кривоносівської ради складає – 480 мешканців. В будинку культури знаходяться сільська бібліотека, ФАП, адмінбудівля. На території громади функціонує 1-3 ступенів загальноосвітня школа, дитячий садочок, сільська лікарська амбулаторії, досуговий об’єкт, сільський клуб, 3 бібліотеки.

Нагальною проблемою для громади є аварійність будинку культури, а саме  його даху. Будинок культури використовується як для надання культурно-просвітницьких послуг населенню громади, так і для проведення загальних для громади заходів (зборів, сходок), залучення художніх колективів для виступів перед населенням, творчої роботи місцевих аматорських колективів. В існуючому будинку культури відсутня система опалення, потребують капітального ремонту  системи водопостачання, водовідведення та вентиляції. Сучасний стан приміщень будинку культури не дозволяє організувати ефективну роботу закладу культури, впроваджувати нові форми роботи, організовувати надання платних послуг шляхом залучення концертних груп та колективів.

Детальний опис проекту

Актуальність проекту полягає у забезпеченні належних умов дозвілля, творчого розвитку, належних умов праці адміністрації ради, Кривоносівського сільського ФАПу, бібліотеки  та  осередків учнівської творчості, що відіграло б  позитивну роль у ставленні громади і мешканців краю до позитивних трансформацій в галузі культури і освіти шляхом капітального ремонту існуючого будинку культури в с. Кривоносівка.

Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект.

В селі Кривоносівка існує ряд проблем, які гальмують роботу будинку культури. Потребує капітального ремонту даху будівлі, необхідне  опорядження та утеплення стін фасадів, заміна вікон та дверей, виконання внутрішнього облицювання приміщень. Якщо зараз не виконати необхідний комплекс ремонтних робіт, то це призведе до поступової руйнації будівлі та як наслідок – зупинення роботи закладу культури на селі.

Потребує капітального ремонту дах приміщення та необхідно вирішити питання його опалення так як це найголовніші проблеми.

Мета і завдання проекту

1. Створити сприятливі умови для забезпечення культурно-просвітницьких послуг, здорового способу життя, розвитку народної творчості і дозвілля дошкільнят, школярів, молоді та дорослих;
  2. Створення умов для належного функціонування закладу, а саме: забезпечення розвитку культурної творчості серед населення села та всебічний розвиток людини як особистості; проведення змістовного дозвілля для різновікових груп населення;
  3. Зниження рівня соціальної напруги в селі;
  4. Покращення загального рівня соціально-культурного розвитку села.

Основні заходи проекту

- Підготовка пропозиції  щодо фінансування проекту за рахунок коштів ДФРР

- Будівельно-монтажні роботи

- Проведення презентаційних та інформаційних заходів по демонстрації