Відповіді на питання

Грошова оцінка земель

Закон України «Про оцінку земель» (далі – Закон) визначає, що грошова оцінка земельних ділянок залежно від призначення та порядку проведення поділяється на два типи: нормативну та експертну.

09:24:34 26.10.2021

Надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу

Пільга на придбання твердого палива призначається в разі ненадання в житловому приміщенні комунальної послуги з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та невикористання природного газу або електричної енергії для індивідуального опалення.

09:26:32 12.10.2021

Видача Витягу з Державного земельного кадастру

У відділі "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради можна отримати адміністративну послугу щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі Витягу з Державного земельного кадастру.

08:33:17 11.10.2021

Осінній призов 2021

З 1 жовтня в Україні стартував осінній призов на строкову військову службу, який триватиме до кінця грудня 2021 року. Згідно до статті 15 «Про військовий обов’язок і військову службу» на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

10:11:20 08.10.2021

Як дізнатись чи призначили житлову субсидію онлайн?

Сім'ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін перепризначена автоматично без особистого звернення громадян, крім категорій громадян для призначення субсидії на наступний термін з травня поточного року, яким необхідно подати нові заяву та декларацію, а саме:   - сім'ям, яким субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі (тобто перераховувалися на рахунки надавачів комунальних послуг через АТ «Ощадбанк»);   - сім'ям, яким субсидія була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);    - сім'ям, яким субсидія призначалась без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (на фактично проживаючих осіб).   Для зручності населення у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua знаходиться Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій, за даними якого громадяни можуть перевірити інформацію про призначення субсидії.   За допомогою реєстру можливо дізнатись чи призначили сім'ї житлову субсидію, термін, на який призначено субсидію, розмір призначеної субсидії, спосіб виплати та назву управління соціального захисту населення, в якому зберігається особова справа отримувача субсидії.   Інформація у реєстрі оновлюється один раз на місяць – на початку поточного місяця за попередній місяць.

09:27:54 05.10.2021