Відділ обслуговування громадян №4 (м. Середина-Буда)

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ (роз’яснення Пенсійного фонду України)

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.       Відповідно до постанови, до 1 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме АТ „Укрпошта”.

08:18:01 19.04.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ ТА НЕДООТРИМАНОЇ ПЕНСІЇ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СМЕРТЮ ПЕНСІОНЕРА

08:48:35 01.04.2021