ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

🍒 ОВОЧІ ТА ФРУКТИ: СКІЛЬКИ ЇСТИ, ЩОБИ БУТИ ЗДОРОВИМ

☀️Літо – сезон садовини й городини, тож важливо скористатися з цієї пори, щоби перейти до більш здорових харчових звичок. До того ж вони краще зберігаються, ніж м’ясо-молочні продукти, отже, точно стануть у пригоді за тривалих відключень світла.

09:12:43 01.07.2024

☀️ ЗАХИСТІТЬ СВОЇ РОДИМКИ ВІД СОНЦЯ: ПОРАДИ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО ЛІТА

📌 Літо – це пора року, коли люди проводять багато часу на сонці, насолоджуючись теплом та свіжим повітрям. Проте, важливо пам'ятати, що надмірне перебування на сонці може бути шкідливим для здоров'я, особливо для людей з родимками.

18:04:56 25.06.2024

ℹ️ ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ПРАВЕЦЬ

👨‍⚕️ Після настання тепла, люди більше проводять часу на вулиці, а відтак підвищується ризик зараження правцем.

16:30:35 24.06.2024

ℹ️КОНТАКТИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

Потребуєте психологічної підтримки, але не можете чи не хочете йти до лікаря — зверніться на одну з гарячих ліній чи до служби підтримки. 🫂

17:41:55 23.06.2024

РОТАВІРУС

🦠 #Ротавірус: найпоширеніша у світі «кишкова» інфекція, якій можна легко запобігти. До того, як наука винайшла вакцину, більшість дітей віком до 5 років була інфікована ротавірусом хоча б один раз.

09:07:48 20.06.2024