Сектор у справах дітей та соціального захисту населення

До відома мешканців Зноб-Новгородської громади.

На виконання наказу МСП України  від 30.11.2020р. та відповідно ч.2 ст.8 Закону України «Про запобігання протидії домашньому насильству» розпорядженням Зноб-Новгородського селищного голови №42-ОД від 18.03.2021р.утворена «Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства за ознакою статі» та затверджено склад служби .

10:39:53 15.11.2021

Сімейний патронат

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Законом України від 26.01.2016 року № 936-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» запроваджено нову форму тимчасового сімейного виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах – сім’я   патронатного вихователя.

13:51:11 06.04.2021

СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ

Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає актуальнішою і болючішою темою для нашого суспільства. Діти, які втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання. Існують таки форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сім’ю: усиновлення, опіка/піклування, прийомні сім’ї (ПС), дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ). Також є оплачувана соціальна послуга – сімейний патронат та безоплатна послуга-наставництво.

11:19:02 15.02.2021

Інформаційно-роз'яснювальні матеріали про сімейні форми виховання

Інформація щодо запровадження послуги патронату над дитиною та створення прийомних сімей (ПС), дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) для влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

10:02:45 13.03.2020