Сумська область, Шосткинський район

Служба зайнятості Сумщини активний учасник на ринку освітніх послуг

Щороку після випуску студентів навчальних закладів ринок праці поповнюється молодими, дипломованими фахівцями, бо найчастіше обраний фах випускниками шкіл не співпадає з викликами ринку праці.

11:44:44 19.04.2021

Служба зайнятості Сумщини готується до змін

На виконання Указу Президента України та постанов Кабінету Міністрів України щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг, Державний центр зайнятості запровадив експеримент, спрямований на вдосконалення доступу до електронних послуг особам, які шукають роботу та зареєстрованим безробітним.

11:42:07 19.04.2021

Служба зайнятості Сумщини розширює можливості працевлаштування

Позитивною ознакою роботи служби зайнятості Сумщини є постійний пошук нових, дієвих форм надання послуг, що впливає на якісне  виконання основного призначення – якнайшвидшого працевлаштування незайнятого населення.

10:43:19 08.04.2021

Як вплинув дистанційний формат обслуговування на роботу служби зайнятості Сумщини

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, обласна служба зайнятості з 5 по 16 квітня перейшла на тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі.

10:42:50 08.04.2021

Розширення можливостей щодо зайнятості населення обговорювали в Сумському обласному центрі зайнятості

В режимі відео-селекторного зв’язку відбулася нарада керівництва Сумського обласного центру зайнятості з директорами Сумського міського, Конотопського міськрайонного центрів зайнятості і філій обласного центру зайнятості.

17:48:07 23.03.2021

Служба зайнятості Сумщини спільно з регіональною асоціацією міст України вчить старост

Сумське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» започаткували навчальні семінари для старост об’єднаних територіальних громад.

14:15:47 18.03.2021

Служба зайнятості Сумщини: чи обов’язково відвідувати тренінги та семінари, якщо ти професіонал у своїй сфері?

- Для того, щоб залишатися на вершині успіху в обраній професії, необхідно час від часу відвідувати профільні семінари, тренінги та майстер-класи, - ділиться переконаннями директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – У нашому випадку йдеться не лише про людей, які щойно почали опанування нової професії, але й про професіоналів. Далі наводимо декілька змістовних аргументів, які стовідсотково розвіють сумніви щодо відвідування подібних заходів.

12:55:24 01.03.2021