На Сумщині кожний шостий з 300 бізнес-проектів уже отримав кошти

Газета Кабінету Міністрів України «Урядовий кур’єр» за сьогоднішнє число (20 вересня 2022 року) друкує статтю «Гранти – мікро, користь - максі». У ній, зокрема, йдеться про досвід служби зайнятості Сумщини щодо реалізації урядової програми по організації нового або подальшого розвитку існуючого бізнесу зі створенням додаткових робочих місць.

14:35:36 22.09.2022

В. Підлісний: «Трудова повинність покликана створити дієву систему оборони Сумщини від рашистів»

Згідно з розпорядженням голови обласної військової адміністрації Дмитра Живицького «Про організацію суспільно корисних робіт» від 6 вересня цього року на Сумщині розпочалися такі роботи в умовах війни.

08:13:50 22.09.2022

На Сумщині протягом січня-серпня цього року 7100 чоловік знайшли роботу

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, послугами служби зайнятості у січні-серпні 2022 року скористалися 34,5 тис. осіб, з них 31,7 тис. зареєстрованих безробітних.

08:12:26 14.09.2022

7,2 млн. грн отримала служба зайнятості Сумщини на роботи оборонного характеру

Буквально сьогодні завдяки підписаному головою обласної військової адміністрації Дмитром Живицьким розпорядження «Про організацію суспільно корисних робіт» в область надійшли кошти в сумі 7,2 млн. грн, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Вони будуть спрямовані на залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, що виконуються під час запровадження трудової повинності з метою створення системи оборонних рубежів і позицій в межах Сумщини та недопущення подальшого просування військ російської федерації територією України.

08:11:33 14.09.2022

Служба зайнятості Сумщини: не дайте шансу шахраям завести вас в оману

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, протягом  останніх днів почастішали випадки, коли несумлінні, м’яко кажучи, автори, через соціальні мережі поширюють різного характеру повідомлення, що стосуються здійснення виплат по безробіттю. Здебільшого, така інформація носить сумнівний зміст, факти не відповідають справжньому стану речей, а наведені дані часто відверто брехливі.

08:24:25 07.09.2022

Служба зайнятості Сумщини: мікрогранти на створення або розвиток власної справи

Ощадбанк та Державна служба зайнятості надають консультації клієнтам, які бажають взяти участь в програмі відкриття нового або розвитку діючого бізнесу зі створенням нових робочих місць.

09:08:35 05.09.2022

Роботодавцю - компенсація ЄСВ, безробітному – гарантоване робоче місце

Воєнний стан в нашій державі не скасовує соціального захисту своїх громадян. Зокрема, підтримуючи роботодавців, щоби вони максимально зберігали робочі місця та не скорочували виробництво, уряд надає можливість нашим співвітчизникам не втратити надій на завтрашній день та фінансово утримувати свої сім’ї.

11:52:53 18.08.2022

На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 19 безробітних

На ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 15 серпня поточного року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує 19 осіб. Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед кваліфікованих робітників сільського господарства (на 1 вакансію претендує 91 особа), технічних службовців (59 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (58 осіб); представників найпростіших професій (36 осіб), службовців та керівників (22 особи).

08:50:35 16.08.2022

Реальна підтримка українських воїнів

Колектив Сумського обласного центру зайнятості, аби наблизити перемогу над рашистами, долучився до благодійної справи – буквально за день-два зібрав майже 30 тисяч гривень для воїнів України, які нині лікуються у Запорізькому військовому госпіталі.

08:46:05 15.08.2022