Перелік регуляторних актів

2020 рік.

Рішення №856 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

Рішення №855 «Про встановлення ставки транспортного податку на території Зноб-Новгородської селищної ради на 2020 рік.»

Рішення №854 «Про встановлення ставок єдиного податку на території Зноб-Новгородської селищної ради на 2020 рік»

Рішення №853 «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Зноб-Новгородської селищної ради на 2020 рік»

Рішення №852 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»

2019 рік.