Оголошення

До уваги населення! Про дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень в період підготовки до нового 2024 року

Відповідно до вимог Лісового кодексу України, Законів України “Про рослинний світ”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про природозаповідний фонд України”, на виконання Доручення Державної екологічної інспекції України від 22.11.2023 №1742, з метою дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень в період підготовки до нового 2024 року, адміністрація Зноб-Новгородської селищної ради повідомляє про необхідність неухильного дотримання вимог природоохоронного законодавства стосовно збереження хвойних насаджень та порядку купівлі-продажу новорічних ялинок.

13:24:23 28.11.2023

Погіршення погодних умов 26-27 листопада в Сумській області

З метою запобігання виникненню надзвичайним ситуаціям, пов’язаних із ускладненням погодних умов, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування на них, Зноб-Новгородська селищна рада інформує населення громади.

09:35:39 26.11.2023