Увага Конкурс!

Дата: 08.02.2018 14:08

Оголошується  конкурс на створення офіційної символіки Зноб-Новгородської територіальної громади, а саме герба та прапора

Фото без описуВідповідно до розпорядження голови Зноб-Новгородської селищної ради №5 від 07.02.2018 «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Зноб-Новгородської територіальної громади» оголошується  конкурс на створення офіційної символіки Зноб-Новгородської територіальної громади, а саме герба та прапора.

У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Для участі у конкурсі особа подає: заявку на участь у конкурсі; кольорове зображення герба територіальної громади; короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів; кольорове зображення прапора територіальної громади; короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів.

Переможцями конкурсу є особи, чиї конкурсні роботи, набрали найбільшу кількість голосів за підсумками громадського голосування, та були затверджені Зноб-Новгородською селищною радою як офіційна символіка територіальної громади. Переможець(і)  одержує грошову винагороду у сумі 2000 (дві тисяч) гривень

Конкурс проводитиметься в 5 етапів:

1 етап з 08.02.2018 по 28.02.2018 – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт (04391279@mail.gov.ua);

2 етап з 01.03.2018 по 07.03.2018 – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих;

3 етап з 11.03.2018 по 22.03.2018 – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування;

4 етап 23.03.2018 – підбиття підсумків громадського голосування;

5 етап 26.03.2018 – затвердження Зноб-Новгородською селищною радою офіційної символіки територіальної громади.

Додаткову інформацію Ви маєте можливість ознайомитись за цим посиланням.

Бажаємо натхнення та успіху.