Відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2018 08:25

8 травня 2018 року

19.30 – тематичний захід до Дня пам’яті і примирення та 73-річниці перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни (селищний  будинок культури).

9 травня 2018 року

9.30 – 9.45 Збір представників організацій, закладів, установ тощо біля приміщення Зноб-Новгородської селищної ради для участі в урочистій ході.

9.45- 9.55 Урочиста хода та покладання квітів до Меморіалу  «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

10.00  Мітинг –реквієм біля Меморіалу  «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»(урочисті привітання від голови громади, ветеранів, волонтерів, керівництва відділу прикордонної служби «Зноб-Новгородська», учнів та школярів).

10.30  Закриття Мітингу –реквієму біля Меморіалу  «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

10.30- 21.30 Вільна програма.