15 травня 2018 року Міжнародний день сім'ї

Дата: 15.05.2018 09:24

Міжнародний день сім'ї встановлено Генеральною Асамблеєю ООН 1993 року. Його мета - підтримати сім'ю, яка завжди була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, показником стабільності й розвитку.

Родина – найдорожче, що є у людини. Сім’я – це любов, підтримка, довіра, сила, щастя, радість та надія. Важко уявити життя без близької людини поруч, того, з ким можна ділити щасливі та сумні моменти. Кожному з нас хочеться ніжності та родинного тепла. Українці завжди з особливим трепетом ставилися до всього, що стосується родинних відносин та традицій.

Немає міцніше на землі союзу, ніж щаслива і дружна сім'я. Це і початок нового життя, і продовження прекрасного роду, і шанування святості традицій. Сім'я - це найбільше щастя, яке людина може створити сама. Сьогодні, в Міжнародний день сім'ї, нам хочеться побажати: нехай дитячий сміх лунає всюди, а рідні будуть вам вірною опорою. Нехай вас завжди зігріває тепло любові. Бажаємо вашій родині бути квітучою, дружною і згуртованою. Благополуччя і добра всій сім'ї!