День дружби та єднання слов’ян

Дата: 25.06.2018 15:17

Фото без опису25 червня слов’яни всього світу, а їх близько 270 мільйонів, відзначають День дружби і єднання слов’ян.

Найширше ця дата відзначається трьома дружніми країнами - Росією, Україною та Білоруссю. Як відзначалося колись в офіційних привітаннях глав цих держав, це справді народне свято, що йде від загального коріння, культурних традицій і звичаїв наших народів.

Це свято в основі своїй було здебільше аполітичною подією. У цей непростий час, на жаль, що до дружби в середовищі слов’ян виникло безліч запитань і найактуальніше з них - війна Росії проти України, проти її незалежності та суверенітету, анексії частини її територій і розв’язання кривавої бійні на сході України руками російських «братів». Про яку дружбу і про яке єднання може йти мова при таких обставинах? Однак не варто забувати, що основні людські цінності долають будь-які перешкоди. Ніяким «політикам» не зруйнувати факту численних родинних зв’язків, культурної спадщини, та й просто здорового глузду, розважливості. Це День тих, хто не руйнує ці зв’язки.

Слов’яни - росіяни, українці, білоруси, поляки, чехи - складають основну частину населення Європи.

Великий внесок в єднання слов’ян вносять обласні національно-культурні об’єднання. Завдяки їх діяльності не рветься зв’язок часів, з покоління в покоління передаються самобутні традиції, багатовікова культура слов’янських народів, звичаї і обряди, зміцнюється цивільний мир і злагода.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)