Візит регіонального спеціаліста з напрямку покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми "U-LEAD з Європою" Алли Лежненко

Дата: 03.07.2018 08:23

Фото без описуУ четвер, 26 червня 2018 року до нашої громади завітала регіональний спеціаліст з напрямку покращення якості надання  адміністративних послуг для населення Програми "U-LEAD з Європою" Алла Лежненко.

Під час свого візиту вона ознайомилася з видами та якістю адміністративних послуг, які на сьогоднішній день надають жителям громади спеціалісти селищної ради. Крім того, А. Лежненко перевірила хід виконання ремонту майбутнього приміщенні ЦНАПу, виказала свої побажання та висловила сподівання про запуск роботи Центру восени цього року.

Цього тижня А. Лежненко вилітає до Швеції з метою захисту нашого проекту. Бажаємо їй удачі, сподіваємося на вдалий результат.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)