ПЕРЕМОГА: ПРИЙНЯТО ДРУГИЙ ПАКЕТ ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває

Дата: 03.07.2018 13:52

Фото без описуСьогодні народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому другий пакет законопроектів, розроблений в рамках ініціативи Міністерства юстиції #ЧужихДітейНеБуває.

«Це колосальний крок для розбудови успішної України, адже захищене дитинство сьогоднішньої малечі – це підґрунтя для щасливого розвиненого європейського майбутнього наступних поколінь українців. В поточному році на користь дітей Сумщини стягнуто більше 50 мільйонів заборгованих аліментів», - зазначає керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Прийняті законопроекти не лише посилюють відповідальність неплатників аліментів, а й розвивають інститут відповідального батьківства.

Також серед новацій:

- Система додаткових фінансових санкцій для неплатників у розмірі від 20% до 50% від суми боргу у разі його накопичення більше 1 року.

- Система автоматизованого арешту коштів боржників.

- Притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які ухиляються від суспільно корисних робіт.

- Обов’язок засуджених працювати, щоб забезпечити сплату аліментів.

- Українці, які хочуть посісти керівні посади на держслужбі, повинні будуть подати довідку про те, що вони не мають боргів перед дітьми більше 6 місяців.

- Звільнення чиновників, які мають заборгованість більше 12 місяців.

- Застосування обмежень першого пакету до батьків, які не платять аліменти дітям з інвалідністю або тяжко хворим дітям вже після того, коли борг перевищить суму за 3 місяці.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)