Нагороди, подяки  з нагоди Дня Національної поліції України вручили кращим працівникам поліції Середино-Будського відділу поліції Головного управління Національної поліції  у  Сумській області.

Дата: 05.07.2018 14:21

Фото без опису4 липня в районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди третьої річниці створення Національної поліції України.

У вітальному слові начальник  Середино-Будського відділу поліції Сергій Олександрович Забозлаєв висловив подяку працівникам поліції за самовіддану працю та побажав колегам мужності, витримки й наснаги у справі служіння народу України, а також вручив ювілейні медалі і подяки керівництва Головного управління Національної поліції України у Сумській області.

Привітати поліцейських  Середино-Будщини прийшли голова районної державної адміністрації Ірина Анатоліївна Заплаткіна, заступник голови районної ради Сергій Іванович Певнєв, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Володимирівна Черепньова, секретар Середино-Будської міської ради Олег Станіславович Загорський, прокурор району Микита Ігорович Шаповалов, голова районного  суду Ірина Євгенівна Швець та суддя районного суду Черкас Мукаілович Теміров, голова Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади Петро Васильович Гончаров.

Фото без описуЗа високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня Національної поліції України кращих поліцейських було відзначено грамотами та подяками від голови Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади Петра Васильовича Гончарова. Він від усіх жителів громади подякував за службу та побажав щоб поліцейське чуття ніколи не підводило, кожен ризик був виправданим, а спину прикривав вірний товариш.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)