У ЩОЙНО ВІДКРИТОМУ «OPEN SPACE» ОДРУЖИЛИСЬ 2 ПАРИ ЗАКОХАНИХ

Дата: 06.07.2018 09:12

Фото без опису   Сумський «Open Space» в перший день своєї роботи став місцем щасливої знакової події в новостворених родинах Дмитра і Тетяни та бійця АТО Володимира і Лілії, що вирішили узаконити свої стосунки за допомогою проекту «Шлюб за добу».

Свідками красивої церемонії створення нових родин стали поважні гості: заступник Міністра юстиції Олена Сукманова, начальник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації на нотаріату Ірина Дубиківська, губернатор Сумської області Микола Клочко та очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Фото без описуВ елегантній пишно вбраній залі вперше прозвучали радісні впевнені «Так» і щирі слова на адресу молодят.

Олена Сукманова побажала, щоб в родинах панувало кохання і запропонувала зустрітись вже в пологовому будинку під час вручення свідоцтв про народження їхнім діткам і впевнено додала: «Кохайтеся, а про документи подбає Мінюст!».

Фото без опису Голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко побажав, щоб кохання було безмежним, шлюб – щасливим і благословився дітками.

«За 2018 рік сервісом «Шлюб за добу» на Сумщині скористались 225 пар закоханих і число бажаючих щоденно росте. Дана послуга діє вже в трьох містах нашої області – Сумах, Тростянці і Ромнах. Сподіваємось, що надалі якомога більше пар поєднають свої долі в новій урочистій залі» - зазначає Ірина Свистун.

Тож, нехай обручки будуть щоденним нагадуванням молодим подружжям про те, що серед мільйонів людей вони змогли знайти одне одного та склади обітниці саме у цей визначний день.

#МінЮст #MinJust4U

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)