Шановні мешканці громади, нам важлива Ваша думка

Дата: 06.07.2018 13:08

Як ми повідомляли на офіційному сайті під час робочого візиту заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової на Сумщину відбулось відкрите засідання обласного антирейдерського аграрного штабу. Олена Сукманова відповідає за цей важливий напрям в діяльності Міністерства юстиції і досконало знає ситуацію по Україні.

За участі губернатора Сумської області Миколи Клочка, який очолює обласний штаб, керівника юстиції Сумщини Ірини Свистун, представників органів державної влади, правоохоронних органів, голів сільських та селищних громад, засобів масової інформації відбулась змістовна розмова щодо діяльності всіх суб’єктів земельних відносин у правовому полі.

Участь у засідання приймав і голова селищної ради Гончаров П.В.

Обласне керівництво має інформацію що серед інших і наша селищна рада упереджено відноситься до аграрних інвестиційних компаній, які здійснюють свою діяльність на території громади. Висловлювалося припущення що селищна рада необґрунтовано складає акти про порушення екологічних та санітарних норм, внаслідок чого  не продовжуються  договори оренди землі з тими компаніями, які порушують ці норми.

У зв’язку з викладеним, як Ви вважаєте, чи потрібно розривати договори оренди землі з тими аграрними компаніями, які вносять отрутохімікати з порушенням  екологічних  та санітарних норм?

Будь ласка, голосуйте в коментарях.

ГОЛОСУВАННЯ

Потрібно

Не потрібно

Коментарі:

Ігор
2018-07-12 17:50:12

спочатку попередити , а потім--розривати

Анонім
2018-07-12 15:58:30

потрібно

Забело Петро Миколайович
2018-07-12 14:08:28