НА СУМЩИНІ АЛІМЕНТНИЙ БОРГ СТАВ НА ЗАВАДІ СПОРТИВНИМ АМБІЦІЯМ ГОРЕ-БАТЬКА

Дата: 26.07.2018 07:54

Для когось піклування про своїх дітей є природним бажанням і йде від серця, а хтось це робить для того, щоб уникнути перешкод у здійсненні своєї професійної діяльності.

Так, для сумського тенісиста, підставою для сплати аліментів став арешт його коштів в кількох банківських установах та страх не потрапити на закордонні змагання. Щоб не допустити в подальшому перешкод у перетині кордону, боржником було сплачено майже 46 тисяч гривень аліментного боргу.

Таким чином, обмеження для боржників-аліментників, передбачені законодавством, допомогли дитині спортсмена отримати належні їй кошти.

Державні виконавці юстиції Сумщини конкретними прикладами доводять, що пріоритетом для кожного батька мають бути інтереси його дитини, адже не можна бути успішним і авторитетним у своїй справі, поки нехтуєш батьківськими обов'язками.

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП! #ЯМАЮПРАВО! #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)