СЕМІНАР ПРО ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ У СЕРЕДИНО-БУДСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата: 26.07.2018 16:58

Фото без опису25 липня в Очкинському СБК відбувся семінар - Перспективи розвитку зеленого туризму у Середино-Будському районі, в якому взяли участь голова районної ради Микола ХАРИТОНЕНКО, заступник голови районної державної адміністрації Ольга ЧЕРЕПНЬОВА, селищний голова Петро ГОНЧАРОВ, начальник відділу культури Тетяна КАЛІСТРАТОВА, директор Середино-Будського центру зайнятості Андрій РУБІН, в.о. директора НПП «Деснянсько – Старогутський» Сергій КУБРАКОВ, та в.о. старости Андрій ОВЧАРЕНКО.

Фото без описуДля учасників семінару силами художньої самодіяльності Очкинського СБК був підготовлений невеличкий концерт за участю народного аматорського ансамблю «Деснянка» та ансамблю Очкинського будинку культури.

Фото без описуКрім виступаючих з адміністрації на семінарі були присутні іноземні туристи з США та Голландії. Вони висловили свої враження від відпочинку і надали пропозиції по проведенню першочергових дій для облаштування місць відпочинку та промоції території. Іноземні гості були вражені гостинністю хазяїв, з великим задоволенням слухали концерт і вели відео зйомку.

Коментарі:

ОХ
2018-07-26 22:46:45

Не гоже гостей то иноземных представлять без имен.